back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Donald to ma życie klawe

  Oddamy wysłużonego laptopa, ostatnie jeansy i rower za pracę taką, jaką ma obecnie Donald Tusk. W zakresie obowiązków naszego dzielnego „ludowego” chwata jest zapewne monitorowanie polskich mediów. Jak monitoruje, to i czasami jakaś wiekopomna myśl mu wpadnie do głowy, którą natychmiast dzieli się z obserwatorami jego konta w mediach społecznościowych. Donald dzieli się i zmusza czytających to wytężonej pracy umysłowej. Do szperania w historii tej zamierzchłej i współczesnej dotyczącej Platformy Obywatelskiej, której Tusk był ojcem założycielem, jej członków, sympatyków i samego zainteresowanego. Tak było i tym razem.

  Donald Tusk podzielił się takim oto przemyśleniem na swoim twitterowym koncie: „Czterej jeźdźcy Apokalipsy: Tchórz, Kłamca, Pedofil, Narodowiec”. No i ruszyły rydwany komentarzy. Pierwszy z najliczniejsza liczbą polubień, lider nad liderami to komentarz redaktora Wybranowskiego: „Z tymi pedofilami to na miejscu pana Tuska bym się jednak nie rozpędzał, biorąc pod uwagę co najmniej kilka takich przypadków w jego niedawnej partii. Vide szef młodzieżówki PO z Gniezna ( skazany) i ex radny ze Swarzędza ( z list PO – proces w toku)”. Wybranowski już do 1000 serduszek i nikt chyba już mu palmy pierwszeństwa nie odbierze. Jednak muszą być parytety i wśród liderów kobieta, 600 serc zaświeconych pod komentarzem: „5: Były premier, który nie może znaleźć sobie miejsca.”. W czołówce znajdziemy też polityka. Pan poseł Horała podjął wyzwanie i stworzył łańcuch synonimów do pomysłu Tuska i wygląda on tak: „Sienkiewicz, Tusk, Polański, Giertych?” i ikonka zadumy, to znaczy, że pan poseł jeszcze coś może zmodyfikować.

  Donald to ma życie klawe. My tylko możemy pozazdrościć wyrozumiałego pracodawcy. Nasza Naczelna w podobnym przypadku już by nam dostęp do internetu skasowała.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap