back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Donald Tusk nowym zawodnikiem w klatce Freak Fight MMA

  Ostatnio bardzo modne stały się kontynuowania kariery w klatkach freak fight mma. Byli piłkarze, siatkarze chętnie wskakują na ring, by prać się po mordach i nie tylko. Jak wieść gminna niesie nie jest to spowodowane wyłącznie dalszym ciągiem kariery sportowej, a kasą, którą oferują federacje. Jeśli zgubiło się trochę cashu w kasynach, to warto sobie podreperować budżet wchodząc na ring i dając sobie obić mordę.

  Jednak nie tylko sportowcy kończą karierę w klatkach MMA. Zaczynają wchodzić do nich także politycy. Rozpoczął ten trend Donald Tusk. Wystąpił na ringu w Legionowie, a ring girl z kucykiem zapowiadała go: „Przed nami ten, który wieje idealnie”. No jak miała inaczej scharakteryzować zawodnika, który najlepsze co zrobił, to zwiał do Brukseli, gdy państwo pod jego rządami leżało na łopatkach. Zawodnik Tusk ma sztab szkoleniowy. Jego trenerem został Sławomir Nitras, który zasłynął z dobrego wykopu. Zarobione na freak fightach pieniądze będzie przeliczał kolega Tuska, Karpiński, jak tylko prokurator pozwoli wejść do skarbca, w którym teraz siedzi. O inwestycje za wygrane pieniądze żadna Sławomir N., który zainwestuje je w markowe zegarki. Nad przebiegiem walk zawodnika Tuska będzie czuwał prosto z Rzymu mecenas Giertych.

  Już czekamy na starcia Tuska z Tomaszem Hajto. Zapłacimy każde pieniądze za Pay Per View, by móc obejrzeć tę walkę.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło:

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap