back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Donosiciele! Do roboty! Trzeba przegnać tych zdolnych małoletnich

  Olsztyńska Gazeta Wyborcza i jej sobotni numer, to deklaracja, że z roboty wylecą wszyscy, którzy byli związani z PiS. Samo twierdzenie to pikuś. Pod znamiennym tytułem: „Państwu już dziękujemy” ten olsztyński odłam GW postanowił zamieścić listę tych, co wg michnikowszczyzny, powinni zostać „zutylizowani”. To jednak nie koniec zemsty. Wracamy do starych komunistycznych metod i prosimy o jej uzupełnienie, bo przecież My GW mogliśmy o kimś zapomnieć. Ten element dzisiejszej twórczości GW sprowokował redaktora Jastrzębowskiego do wezwania: „No! Kochani donosiciele! Do roboty!”.

  Generalnie na pierwszy strzał pójdą pracownicy TVP. Na ich miejsce już w blokach startowych czekają tacy, jak redaktor Orłoś, któremu zapewne nie idzie w sektorze prywatnym. Jak się ma kilka żon, garstkę dzieci i młodą kochankę na utrzymaniu, to faktycznie kasa może się nie zgadzać, zatem Orłoś ponagla m.in. Szczerbę i Nitrasa, i pisze na platformie „X”: „A może kontrola poselska w TVP, by zakończyć ten cyrk z sączeniem pisowskiej propagandy, przedłużaniem kontraktów etc? Nie możemy mieć wciąż mediów publicznych zawłaszczonych przez przegranych propagandystów.”.

  Piński pojechał jeszcze dalej. W jego mniemaniu w każdej spółce kontrolowanej przez rząd zasiadają dzieci polityków PiS, nawet te małoletnie. Piński pisze na platformie „X”: Nie tylko z TVP wywalane będą całe rodziny. Maciej Wąsik swojego syna dał do ABW, pełno tam pisowskich bachorów”. Zastanawiamy się, który z synów ministra Wąsika okupuje ABW? Ten 11, czy ten 15 letni?

  Podsumowując warto przytoczyć dzisiejszy Apel Marcina Matczaka do Silnych Razem: „Jeśli polska demokracja ma przetrwać, konieczne jest przynajmniej istotne obniżenie emocji w życiu publicznym. O to łatwiej niż o pojednanie”. Nie musimy dodawać, jak na ten apel zareagowali Silni Razem, ale Matczak już nie jest ich ulubieńcem.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap