back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Dużo ryczy, mało mleka daje

  Jak łatwo strzelić sobie w kolano przekonała się dzisiaj posłanka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira. Chciała zabłysnąć swoim wpisem na Twitterze, a skończyło się tym, ze zobaczyła w komentarzach kilka spostrzeżeń dotyczących jej osoby. Co prawda nie uważamy, aby wzięła je sobie do serca, bowiem posłanka Jachira jest oględnie mówiąc specyficzna.

  Klaudia Jachira napisała: „Lekarka ma oddać 160 tysięcy złotych do NFZ za przepisywanie dzieciom mleka, a kiedy min. Sasin zwróci 70 mln zł za wybory kopertowe i min. Ziobro miliony euro kar za niszczenie sądów?”. Napisała i bęc. Stało się. Musi się zmierzyć teraz z interpretacją odpowiedzi. „A kiedy zrezygnujesz z mandatu poselskiego ,bo kompromitujesz nas swoimi durnymi wypowiedziami!!!Szumilas ,która rozwalała polską oświatę, będzie prowadzić kontrolę w ministerstwie edukacji ! Ma tupet babka! Opozycja czepia się wszystkiego ,jak pijany płota! Żenada !!!” – napisał pan Marek. „Kiedy Pani zmądrzeje, czyli nigdy” – odpowiedziała na wpis Jachiry pani Klaudia. „durna babo, to PO ma zwrócić pieniądze za zamianę konia tuż przed startem, dlatego wydruk musiał zostać powtórzony. Kretynko nie znasz przyczyny czy tylko udajesz głupią? – pyta pani Basia. „O, odezwała się, a już myślałam, że zmądrzała” – zauważyła pani Renata.

  No cóż, a nam się pani Jachira kojarzy z krową, która dużo ryczy a mało mleka daje. Może wyborcy Jachiry to pojmą.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap