back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Dwa razy droższe chryzantemy Treli. Może na zakupy powinien chodzić z kimś dorosłym

  Poseł Trela z Lewicy zaczyna powoli stawać się naszym ulubieńcem. Na pocieszenie dodamy, że nie tylko naszym, bo pod jego wpisami na twitterowym koncie coraz więcej osób próbujących wyjaśnić posłowi Treli rzeczywistość, albo wskazać jego kłamstwa.

  Skoro jesteśmy przed świętami podczas, których królują chryzantemy poseł Trela postanowił podzielić się z twitterowiczami swoim doświadczeniem w zakupie tych kwiatów. „Cmentarz Bródnowski w Warszawie. Dzisiaj za te chryzantemy zapłaciłem 60 zł, rok temu w tym samym miejscu 35 zł. (ponad 70% więcej). Właśnie za tę cholerną drożyznę, w przyszłym roku Kaczyński i jego ekipa, przegrają wybory.” – napisał Trela, a nawet opatrzył tweeta zdjęciem.

  Obserwujący konto Treli nie włączyli się w jego narrację, że wszystkiemu winny PiS, bo że tak nie jest Trela i tak do swojej łepetyny nie dopuści. Obserwatorzy skupili się na cenie chryzantem. „Też dziś byłem na cmentarzu Bródnowskim i takie chryzantemy kosztowały 10-15 zł, więc NIE KŁAM” – napisał pan Piotr. „Lol, proszę na zakupy brać kogoś dorosłego… pozdrawiam” – doradził pan Marcin. Ja rozumiem, że można być frajerem, ale po co się tym zaraz chwalić? – zauważa kolejny internauta.

  Czy my już kiedyś nie pisaliśmy, że z Treli poseł kłamczuszek, a może frajer.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap