piątek, 2 czerwca, 2023
spot_img
More

  Najnowsze

  Dwie awanturnice uniewinnione przez sędziowską kastę

  Wystarczy zostać członkiem Platformy Obywatelskiej lub kimś spod znaku ośmiu gwiazdek, by stać się kom pletnie bezkarnym. Można lżyć mundur i polityków partii rządzącej, a nawet samego prezydenta RP. Takie wymiaru sprawiedliwości się doczekaliśmy.

  Jeszcze nie tak dawno opozycja cieszyła się z wielotysięcznego odszkodowania, które zasądził nasz polski sąd za to, że Jarosław Kaczyński cos tam napomknął o Radziu Sikorskim. Barbara Kurdej-Szatan za wyzwiska w stronę naszej straży granicznej, babcia Kasia, która pluła na polski mundur zostały uniewinnione. Nie będziemy w mniejszości, gdy o naszych polskich sądach powiemy, że jest to nadzwyczajna kasta. Kasta, które twarzą jest awanturnica i pijana zapewne celebrytka.

  Mamy prawo do takich ocen i do twierdzenia, że o sprawiedliwości w naszych sądach trudno mówić. Rafał Ziemkiewicz tak komentuje uniewinniający wyrok na pyskatą awanturnicę: „Francuski gliniarz dałby z piąchy, aż by babie sztuczna szczęka wyskoczyła zadem, a amerykański by po prostu zastrzelił. I żaden nie miałby potem problemów. Policjant w mundurze, na służbie, jest symbolem Państwa. I to Państwo Polskie zostało tu poniżone, z aprobatą PO-sędziów”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło; onet wiadomości/ twitter.com

  photo: onet wiadomości/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap