back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Dwie prawdy

  Hipokryzja „Level hard”. Tak można krótko napisać o wydarzeniach medialnych ostatnich dwóch dni. Dwa, ale jakże ważne wydarzenia, które w nico innym świetle stawiają zarówno TVN, jak i Onet.pl.

  Wczorajszego wieczora na Twitterze pojawił się wpis Jacka Gądka z gazeta.pl. „Straszna, ale to naprawdę koszmarna wtopa w „Szkle Kontaktowym”. Najgorsza, jaką kiedykolwiek widziałem w telewizji.” – napisał Gądek, a dzisiaj skrót tejże audycji krąży już powszechnie w przestrzeni internetowej. Marcin Dobski z Salon 24, tak opisuje to wydarzenie: „Jakiej płci on dzisiaj jest?” – pyta Krzysztof Daukszewicz. I łączenie z red. Piotrem Jaconiem, który ma transpłciową córkę. Spektakularna wpadka. I na koniec Daukszewicz zrozumiał, co powiedział…”. Wszystko to dzieje się w telewizji, która na sztandarach niesie solidaryzm z ludźmi LGBTQ. Piotra Jaconia żart nie ubawił, co było widać w jego reakcji. Nie pomogło stwierdzenie Daukszewicza na koniec audycji: „Chyba pier…łem głupotę.”.

  Kolejna hipokryzja związana jest z dzisiejszym artykułem reportażem w onet.pl, autorstwa Janusza Szwertnera, „Odór”. Oczywiście sceny są makabryczne i nasze redakcyjne koleżanki wzdrygają się na samą myśl, że mogłyby być one ich udziałem. Jednak autor wielokrotnie powtarza, że „bohater” tekstu jest kolegą prawicowych polityków, w tym samego premiera. Wielokrotnie! Tylko raz na końcu tekstu widnieje informacja, że Siennicki, bo o nim jest mowa, pracował w TVN. Ponadto, jak pisze sam autor: „Paweł Siennicki jest także autorem książek. W 2010 r. wydał książkę „Dwa ognie. Wywiady”, którą napisał we współpracy z Anitą Werner. Jest też współautorem napisanej z Bogdanem Rymanowskim książki „Towarzystwo Lwa Rywina”, która ukazała się w 2004 r.”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: onet.pl/twitter.com

  photo: onet.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap