niedziela, 2 października, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Dwie twarze PO

  O co jeszcze oskarży Donald Tusk rządzące PiS i premiera Mateusza Morawieckiego? Możemy mu zacząć podpowiadać. Jesteśmy bowiem przekonani, że PiS i Morawiecki odpowiedzialni są za konieczność zmierzenia się ze śmiercią. Zapewne także nic nie robią z tym, abyśmy wszyscy jeździli Rolls Royce-ami. Mało tego, zapewne można ich obwinić za to, że przyjdzie zima.

  Katastrofa na Odrze, to coś, co w głowie się nie mieści. Trudno o niej pisać bez wzruszenia, tym bardziej, że codziennie trzeba się mierzyć z obrazkami odrzańskiej tragedii. Jednak, aby oskarżać o nią PiS i rząd Morawieckiego, oskarżać o to co zrobił jakiś wyjątkowy szkodnik, to trzeba nie mieć oleju w głowie. Tego płynu w głowie zabrakło Donaldowi Tuskowi, który na TT napisał: „Śnięte są nie tylko ryby w Odrze, śnięte jest całe państwo pod rządami Kaczyńskiego. PiS jest jak rtęć”. Tusk oskarżał rząd PiS już o covid na całym świecie, o inflację związaną z wojną w Ukrainie i o brak pieniędzy z KPO, które sam za pomocą kolegów w Brukseli blokuje.

  Jednak nie cała Koalicja Obywatelska uderza w narracje Tuska. Starosta gryfiński Ewa Dudar z Koalicji Obywatelskiej, tak mówiła w trakcie spotkania z premierem Morawieckim: „Ja się cieszę, że jako samorząd, taką pomoc już dzisiaj uzyskuję. Dzisiaj widziałam się z marszałkami województw, które już przeszły tę sytuację, a tak naprawdę my się z nią mierzymy, także ja bardzo dziękuję, że Państwo u nas już są i wysłuchują naszych tutaj, może czasem wyrażanych bardzo emocjonalnie oczekiwań, ale po prostu sytuacja zaskoczyła”.

  Te podwójne standardy Koalicji Obywatelskiej świetnie podsumował minister Cieszyński, który na TT napisał: „Dwie twarze PO: Ewa Dudar, starosta z Gryfina w rozmowie z @MorawieckiM: dziękujemy za wsparcie. Donald Tusk: PiS to rtęć. Nie pomagasz – przynajmniej nie przeszkadzaj…”

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap