back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Dyplom z Oxfordu z bycia idiotą

  Czasami chciałoby się powiedzieć: Zanim napiszesz coś na mediach społecznościowych NIE PIJ! Odnosi się to przede wszystkim do ostatniego postu Radosława Sikorskiego. Tym bardziej, że powinien on znać sztukę dyplomacji, wszak był Ministrem Spraw Zagranicznych.

  Radosław Sikorski po awarii Nord Stream 1 i 2, zamieścił na Twitterze post ze zdjęciem wycieku gazu i opatrzył komentarzem: „Thank you, USA”. Tym samym zasugerowała, że to USA maczało palce w awarii gazociągów. Nie trzeba było długo czekać, by „nożyce się odezwały”.

  Wkrótce po wpisie Sikorskiego na swoich mediach społecznościowych zamieścił post deputowany ruski Dmitriy Polyanskiy. Polyanskiy udostępnił post Sikorskiego i opatrzył go komentarzem: „Dziękuję Radek Sikorski za wyjaśnienie, kto stoi za tym terrorystycznym atakowaniem infrastruktury cywilnej!”.

  Tym samym Sikorski swoim wpisem władował na minę USA i dał pożywkę sowietom. Sławomir Jastrzębowski z „Salon 24”, tak ten fakt skomentował: „Radek ma dyplom z Oksfordu z bycia idiotą na arenie międzynarodowej…”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap