back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Dzieciaki z opozycji

  Dzisiaj Dzień Dziecka. Bardzo lubimy to święto, bo mimo kilkudziesięciu krzyżyków na karku nasze mamy dzwonią z życzeniami, a nawet można załapać się na świąteczne ciasto u rodzicielki. Święto to nasze mamy także nadinterpretowują. Uważają, że przy okazji „zdrowia i szczęścia” mogą sobie pozwolić na połajanki. Bądź zdrowy, ale przy okazji nie pal. Bądź szczęśliwy, ale nie wygłupiaj się.

  Wielu naszych polityków także jest jeszcze dzieckiem. Dzieckiem się jest bowiem, tak długo, jak żyją nasi rodzice i pamiętają o Dniu Dziecka. Zastanawiamy się jedynie, czy naszym opozycyjnym politykom, rodzice także składają podobne życzenia: „bądź szczęśliwy, ale nie wygłupiaj się”. Nawet jeśli takie życzenia się zdarzają, to oni wsłuchują się w nie, jak my w te „nie pal”.

  Nasza opozycja to zwykłe przedszkole i życzenia w Dniu Dziecka im się należą. Mówią o jednej liście, aby wkrótce się o nią pokłócić. Budują Pakt Senacki po to, by nie respektować oczekiwań współkoalicjanta wystawiają np. Giertycha. Idą na marsz wspólnie, by po chwili już nie iść, a w rezultacie znowu iść i mętnie ten fakt uzasadniając. Podprowadzają sobie programy, jak czekoladki z bombonierki. Itp., itd.

  Droga opozycjo, wszystkiego dobrego w dniu waszego święta.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło:

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap