back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Dzięki Konfederacji polskie feministki przeszły na zdrowy tryb życia

  Dużo się mówi o tym, że Polacy są leniwi i nie chcą uprawiać sportu. Jedyny, który naszych rodaków pasjonuje, to ten przed telewizorami. A przecież sport to zdrowie, a w zdrowym ciele zdrowy duch. Najtęższe głowy, eksperci, specjaliści zastanawiają się, jak zachęcić Polaków do aktywności. Tym ekspertom nie udało się to. Co udało się Konfederacji.

  Jak czytamy w dzisiejszej Gazecie Wyborczej rosnące sondaże Konfederacji spowodowały, że feministki się przełamały i postanowiły zacząć spacerować. „Staram się nie pielęgnować w sobie oburzenia. Ale po sondażu IPSOS dla OKO.press i TOK FM, w którym Konfederacja, najbardziej mizoginistyczna, maczystowska i skrajnie prawicowa partia uzyskała 11 proc. poparcia ogarnął mnie dziki gniew. Z wściekłości wybrałam się na długi spacer” – zwierza się jedna z feministek.

  Możemy się jedynie domyślać, że przy dalszym wzroście Konfederacji nasze polskie feministki zaczną biegać, a może pójdą także na siłownię o trenowaniu judo lub karate boimy się pomyśleć.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: gazeta.pl

  photo: gazeta.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap