back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Dzięki Ochojskiej kibice w Polsce mogą poczuć się lepiej :)

  Sportowe porównania stają się standardem. Nie tylko nam przychodzą one na myśl, gdy piszemy o naszej fantastycznej opozycji. Czasami nie ma innej możliwości, by obnażyć jej głupotę, zwłaszcza jeśli dotyczy to naszej umiłowanej Janki Ochojskiej. Janki występy w mediach zawsze kończą się liczeniem. Nokauty można mnożyć, zwłaszcza te zadane przez komentujących jej wypowiedzi uczestników portali społecznościowych.

  W dzisiejszym wywiadzie dla Radia Zet, Janka powiedziała: „Bardzo lubię prezydenta Trzaskowskiego i dla mnie on jest faktycznym prezydentem Polski, bo uważam, że to on wygrał wybory.”. Dopytywana przez dziennikarza, czy uważa, że wybory zostały sfałszowane, Janka odparła: „Wiele rzeczy na to wskazuje. Słuchacz, który zmusił się do wysłuchania Janki w Radio Zet, poruszony tym co usłyszał, zastanowił się i skonstatował: „Bardzo lubię Widzew Łódź i dla mnie to on jest faktycznym Mistrzem Polski, bo uważam, że to on jest najlepszy w Polsce. Ten sezon został sfałszowany? Wiele rzeczy na to wskazuje.” Po wczorajszych emocjach piłkarskich, których dostarczył nam Lech Poznań, wyznaniu Janki i sugestiach internauty, także zauważyliśmy pewną prawidłowość: Bardzo lubimy „Kolejorza”, bo uważamy, że to on zasługuje na Puchar Konferencji. Te mecze z Fiorentiną zostały wydrukowane? Wiele rzeczy na to wskazuje”.

  Dziękujemy Jance, że dzięki jej złotym myślom, kibice sportowi w Polsce mogą poczuć się lepiej.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: radio zet/twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap