back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Dziennikarze Wyborczej wzywają Dudę do reelekcji

  Coś niebywałego! Przecieramy oczy ze zdumienia. Dziennikarze Gazety Wyborczej Dominika Wielowieyska i Jarosław Kurski chcą reelekcji Prezydenta Dudy! Do tej pory dziennik i jego komentatorzy źle oceniali aktywność prezydenta w walce z koronawirusem w Polsce. Cokolwiek by nie zrobił było wykpiwane. W każdym działaniu głowy polskiego państwa doszukiwano się drugiego dna. Nawet hejt dotknął prezydenta, gdy ten pojawił się w garwolińskim szpitalu. Wtedy dziennikarze dziennika pisali o „ustawce”, gdzie to niby służby prezydenckie, a może i sam prezes PiS ubrali radnego tej formacji w strój ratownika medycznego, a jak się później okazało był to lekarz schodzący z dyżuru.

  Nie wszyscy jednak dziennikarze Gazety Wyborczej źle oceniają prace prezydenta. Z rzeszy jego oponentów wyłonili się krypto zwolennicy prezydenta. Po ukazaniu się apelu prezydenckiego o pozostaniu w domu, zwłaszcza osób w podeszłym wieku dziennikarze Dominika Wielowieyska i Jarosław Kurski zaapelowali o reelekcję prezydenta. Być może Gazeta Wyborcza zmieniła front i chce kolejnej pięciolatki dla Prezydenta Dudy? Pod apelem bowiem pojawiły się komentarze tej dwójki. Zastępca redaktora Michnika, Jarosław Kurski na twitterowym koncie napisał „Panie Prezydencie #zostanwdomu. Do redaktora Kurskiego wnet dołączyła jego koleżanka z gazety Dominika Wielowieyska, która pod apelem prezydenckim umieściła taki komentarz: „albo szczególna propozycja dla głowy państwa #zostańwpałacu”.

  Czy Gazeta Wyborcza zmieniła front tego nie możemy stwierdzić z całą stanowczością. Widzimy natomiast, że oprzytomnieli niektórzy jej dziennikarze. Być może jest to skutek ostatniego sondażu IBRIS, który daje zwycięstwo Dudzie w pierwszej turze. Nas zastanawia tylko, czy redaktor Michnik już o tym wie? A może wzorem swoich dziennikarzy odbywa w tej chwili narady z prezesem Kaczyńskim na temat przyszłości kraju?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap