back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Dziesiątki mężczyzn nabawiło się poważnego urazu psychicznego – dlaczego?

  Do naszej redakcji w ciągu ostatnich dni napisało wielu przerażonych mężczyzn. Skarżą się między innymi na niepokój, zaburzenia snu, lęk przed kobietami. „Cebulo, pomóż! Może jakieś porady? Może namiary na dobrego seksuologa nie za miliony monet? Odkąd to zobaczyłem, mam koszmary nocne.”-  żali się 45-letni Tadeusz z Gdańska. „Nie powinno się pokazywać w Internecie takich rzeczy. Mam przez to jakieś lęki seksualno-szpitalne.” – pisze z kolei 22-letni Mateusz z Mszany Dolnej.

  Wszystko to za sprawą nagrania udostępnionego przez dziennikarza Gazety Polskiej Macieja Kożuszka, który wygrzebał z odmętów sieci fragment emitowanego na antenie TV4 serialu z epizodem w wykonaniu Klaudii Jachiry. Wcieliła się tam ona w rolę pielęgniarki, która próbuje uwieść mężczyznę mówiąc „Jeszcze się nie domyśliłeś, co tu jest grane? Siostra Celestynka zaraz ci wyjaśni.” I rzuca się na niego rozbierając się i dodając, że „Każdy facet marzy o seksownej pielęgniarce.” 

  W przedmiotowym nagraniu uwodzony mężczyzna zrywa się i ucieka zdjęty bladym strachem. Wcale mu się nie dziwimy i apelujemy o rozwagę w udostępnianiu w Internecie tego typu materiałów. Nie każdy jest gotowy na oglądanie horrorów.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap