back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Dziś, czyli w ciągu 5 lat

  Musimy dzisiaj podziękować „Wolnym Sądom”. Jest wyrok Sądu Apelacyjnego na odwołanie Sztabu Andrzeja Dudy od wyroku sądu pierwszej instancji na słowa Rafała Trzaskowskiego, jakoby dziś wzrosła liczba bezrobotnych o milion. Dziękujemy Sądowi Apelacyjnemu, za wyjaśnienie nam co znaczy słowo dziś. Bo wg tego organu sprawiedliwości „dziś” może oznaczać „w okresie pięciu lat”.

  To oznacza zmiany w kalendarzu, na które już się doczekać nie możemy. Będziemy się starzeć o pięć lat później. Radują się nasze graficzki, które od pewnego czasu przestały przynosić wypieki w dniu swojego jubileuszu i udawały, że nic o swojej dacie urodzenia nie wiedzą. My cieszymy się na samą myśl wcinania kilka razy w roku tortów urodzinowych i serników z malinami. Naczelna ogląda z zaniepokojeniem swój dowód osobisty i zastanawia się, czy już osiągnęła pełnoletność, gdyż na wieczór zaprosiła gości i w drodze powrotnej z pracy ma zahaczyć o ulubioną winotekę.

  Będziemy także apelowali, aby wyrok Sądu Apelacyjnego przeczytali wszyscy naczelnicy Urzędów Skarbowych. Teraz podatki od naszych ciężko wypracowanych przychodów mają pobierać od nas co pięć lat, a oni jak urzędnicy państwowi muszą respektować wyroki sądów. Jeśli zignorują ten przepis będziemy się odwoływać do Trybunału Konstytucyjnego i do Europejskiego Sądu Arbitrażowego.

  Prawdę powiedziawszy kandydat Trzaskowski z tym milionem nie zmieścił się nawet w orzeczonej pięciolatce. Nam to jednak nie przeszkadza. Młody wiek i abolicja skarbowa nas cieszy i tego się będziemy trzymali.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap