back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Dziś Portugalczyk jest większym Polakiem niż część polskich posłów

  Podświetlony wizerunkiem Świętego Jana Pawła II Pałac Prezydencki. Tak powinniśmy reagować na haniebny atak na naszego wielkiego Polaka. W Sejmie RP przyjęta uchwała upamiętniająca naszego Ojca Świętego. Przeciw była Lewica i chwalą się tym w mediach społecznościowych. Maciej Gdula, poseł Lewicy jest dumny, że jego palec wcisnął przycisk „przeciw”. Podobnie Krzysztof Śmiszek. Oby im te palce uschły, a ich wyborcy odwrócili się od nich. Część posłów Platformy Obywatelskiej wyciągnęła karty do głosowania i udawała, że ich nie ma na posiedzeniu. To osoby niegodne dziś miana prawdziwego Polaka.

  Dobrze, że jest nas większość. Większość tych, którzy cenią dorobek Jana Pawła II. Nawet Portugalczycy. Trener polskiej reprezentacji w piłce nożnej Fernando Santos w wywiadzie dla Interii mówi: „Święty Jan Paweł II to dla mnie wielka osobistość. Co niedzielę chodzę na mszę do kościoła w Cascais, gdzie mieszkam. Stoi tam pomnik tego wielkiego Polaka”. Wiele w mediach społecznościowych można przeczytać wpisów takich, jak ten mecenasa Roberta Smoktunowicza: „Wychowano mnie jako pokolenie Jana Pawła II. To największy z Polaków. Tacy wielcy wiarą, umysłem i autorytetem zdarzają się rzadko. Miałem okazję go spotkać i rozmawiać. Pamiętajmy o naszej historii i wartościach. Niech ten atak mediów spotka się z reakcją w czas wyborów.”.

  Portugalczyk jest dzisiaj bardziej godnym miana Polaka niż posłowie Lewicy i części Platformy Obywatelskiej.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, interia.pl

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap