back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Ewolucja programu Lewicy

  Lewica miała konwencję. Konwencję chyba programową. Na tej konwencji uczestnikami było młode „czerwone” pokolenie. Na ustawionej tablicy, gdzie wypisywano listę życzeń i zażaleń swoje marzenia umieścili także młodzi lewicowi. Na Twitterze treścią programu młodzieży od Czarzastego pochwaliła się Żaneta Gotowalska, dziennikarka Wirtualnej Polski. Pani Żaneta napisała: „Młodzi ludzie na konwencji Lewicy zapisali to, co jest dla nich ważne. Dostęp do rzetelnej opieki psychiatrycznej, koniec przemocy w szkole, refundacja korekty płci, legalizacja marihuany – to tylko kilka z haseł.” I dodała hasztag #ABCLewicy.

  Internet reaguje na program lewicujących młodzian. Blanka Aleksowska, dziennikarka Polska Press komentuje: „+ sama osobiście nie mam nic przeciwko legalnej marihuanie. Ale jeśli dla kogos/dla jakiejś partii to jest w top najważniejszych postulatów, przy tylu poważnych problemach i koniecznych reformach, które należałoby wdrożyć, to brak slow trochę” i dodaje: „Koniec przemocy w szkole” – uwielbiam takie roszczeniowe, życzeniowe „postulaty”. A powiedzieli, w jaki sposób to ma być osiągnięte?”. Internauta Karol proponuje rozszerzenie programu: „Jestem za korektą płci na ZUS i NFZ, ale tylko 3 razy w życiu. Reszta prywatnie.” ”Marycha” na pierwszym miejscu 😊 W latach 90 raczej domagali się dostępu do mieszkań i pracy” – pisze o ewolucji w programie Lewicy od lat 90 tych XX wieku do XXI wieku.

  No cóż my płci zmieniać nie będziemy, ale na buszka z Lewica chętnie się załapiemy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap