back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Familiada

  Jeśli mieliśmy jeszcze jakieś wątpliwości kto obecnie rządzi w PO, to już ich nie mamy. Wszystko za sprawą wpisu na twitterowym koncie p.o. przewodniczącego Platformy Obywatelskiej, Donalda Tuska. “PiS zadarł ze wszystkimi: Unią, Ameryką, nawet z Czechami. A teraz z moją Teściową. Samobójcy.” – informuje Tusk za pomocą konta społecznościowego.

  Wiemy już zatem skąd nadal przed funkcja Tuska znajduje się skrót p.o. Prawdziwym przewodniczącym bowiem jest teściowa, bo straszenie PiS-u matroną jest zapewne następstwem doświadczeń rodzinnych Donalda Tuska. Właściwie, to nawet Donkowi współczujemy, bo życie u boku piranii nie jest zapewne ekscytujące. Biedny Donald funkcjonuje już kilkadziesiąt lat na granicy życia i śmierci i nie pozostaje mu nic innego, jak wybłagać los o skoncentrowaniu się “mamusi” na kimś innym.

  Sprawa jest poważna i politycy PiS już się zapewne okopują, aby nie dosięgła ich zemsta teściowej. Jednak część internautów uspokaja opcję rządzącą, że wpis Tuska, to był tylko żart. “Poziom żartu jak z Familiady.Widać, że bez teściowej to nawet żarty Panu nie wychodzą. Co się z Panem dzieje każdy wpis to coraz niższy poziom. Udanej niedzieli, ufam że w kościele już Pan był.” – pisze jeden z nich. Inni podpowiadają, czym jeszcze Tusk może spowodować wywieszenie przez PiS białej flagi: “Proszę komunę dobić, prezentując jakieś zwierzę domowe. Rozpadną się na drobne kawałeczki.” – podpowiada internauta w komentarzu pod postem Tuska.

  No cóż, czekamy na poszczucie PiS-u pieskiem, a wtedy być może zwolni się dla Tuska miejsce po Karolu Strasburgerze w “Familiadzie”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap