back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Flipy i Flapy

  Zaczynamy się powoli gubić w konferencjach prasowych posłów Platformy Obywatelskiej. Tylko gdzieś coś zapiszczy, a już Kierwiński z Tomczykiem biegną po schodach gmachu sejmu żeby stanąć przed kamerami ulubionych stacji telewizyjnych. Joński ze Szczerbą, naczelni kontrolerzy Koalicji Obywatelskiej już się pogubili w swoich kontrolach, z których nic nie wynika. Przypomina nam się seria filmów, w których głównymi bohaterami byli Flip i Flap. W przypadku Kierwińskiego i Tomczyka podobieństwo do bohaterów amerykańskich komedii jest nieprzypadkowe.

  Gdyby wyżej wymienieni panowie poświęcili trochę swojego cennego, konferencyjnego czasu i poczytali co o nich w internetach piszą, być może zmniejszyli by swoją aktywność. A piszą tak: „Mam taką radę dla PO. Jak znajdziecie kiedyś naprawdę jakąś aferę PiS, to nie firmujcie tego twarzami takich idiotów jak, Tomczyk, Szczerba, czy Joński. Bo to na starcie odbiera powagę sprawie.” Powagę odbiera, było zabawnie, ale było, bo już to jest męczące. Męczące tym bardziej, że sami panowie zapętlili się w swoich konferencyjnych zeznaniach. Męczące, bo w momencie gdy szaleje trzecia fala pandemii Polacy troszczą się o swoje zdrowie i jedyne czego by sobie życzyli, to wspólna walka z zarazą posłów opozycji i partii rządzącej.

  Podczas gdy rodacy mają jedno życzenie, by Szczerba z Jońskim czy Kierwiński z Tomczykiem podjęli rękawicę rzuconą Polakom przez zabójczą bakterię, gdy czekają na jakieś opamiętanie posłów opozycji, oni uparcie wygłupiają się przed oczkiem kamery, konkurując z Flipem i Flapem. Michał Szczerba ogłasza na twitterowym koncie: „Bardzo przeszkadzamy PiS i TVPiS kontrolami poselskimi. Defraudacja, respiratory widmo i brak 70 milionów, interesy spółek Szumowskich i Obajtka, presja na otwarcie szpitali tymczasowych. Boli? Ma boleć. A to dopiero początek. Bo kontroli będzie jeszcze więcej. Obiecuję!”. Czyż nie przypomina ten wpis zdartej płyty?

  Kogo dzisiaj obchodzi depresja i frustracja naszych rodzimych, opozycyjnych, poselskich Flipów i Flapów? Ich wygłupy już nawet nie bawią. Może by tak zrobili kontrolę własnego sumienia i odpowiedzieli sobie na pytanie, co zrobili dla rodaków, by polepszyć ich samopoczucie w dobie pandemii? Niestety empatia nie jest ich mocną stroną.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap