back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Forum z „krajobrazem kulturowym” w tle

  W Karpaczu odbywa się Forum Ekonomiczne. Na siedzibę obrad organizatorzy wybrali Hotel Gołębiewski. Powinniśmy ekscytować się polską myślą ekonomiczną, wsłuchiwać się w debaty i uczyć się od naszych i nie tylko elit. Pewnie by tak było, gdyby nie nasze plądrowanie portali społecznościowych. W trakcie tej codziennej czynności napotkaliśmy wpis Jana Śpiewaka, który nawiązuje do konferencji.

  „To symboliczne, że najważniejsze polskie forum biznesowe odbywa się w samowoli budowlanej, która zniszczyła panoramę Karpacza. Dobrze pokazuje jaki stosunek do piękna i prawa mają nasze patoelity. Następne forum powinno się odbyć pod hasłem: Panowie, co by tu jeszcze spi******ć?” – pisze warszawski aktywista na twitterowym koncie. Przy okazji dołącza zdjęcie jakiejś koszmarnej architektury, zasłaniającej panoramę Karpacza z banerami reklamującymi Forum Ekonomiczne.

  Wieść gminna niesie, że na Forum wybrała się wiceminister Magdalena Gawin, Generalny Konserwator Zabytków. Zapewne tylko po to, by w trakcie obrad podzielić się swoim ostatnim programem walki z betonozą. Towarzyszy jej Jakub Lewicki, Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków. Cieszymy się, że istnieje, bo w urzędzie bywa gościem stąd pracownicy być może zobaczą jego wizerunek na szklanym ekranie. Śmiemy przypuszczać, że Pani minister Gawin i Pan konserwator Lewicki będą dyskutować o krajobrazie kulturowym i zrównoważonym rozwoju. Miejsce takiej dyskusji sprzyja.

  Internauci dyskutują pod postem Śpiewaka i zastanawiają się przy okazji, czy biorącym udział w Forum elitom nie jest tak po prostu wstyd, że firmują własną osobą tę samowolę, której efektem była wycinka 150 drzew. Zastanawiają się także nad tym, czy kolejne forum odbędzie się na rynku w Kutnie lub Puszczy Noteckiej. No cóż, wszystko się może zdarzyć, jak śpiewała Anita Lipnicka.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap