back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Francuzi zainteresowani zakupem wiślanej wody!

  Francuski Minister Zdrowia przesłał do polskich władz oficjalne zapytanie o możliwość podpisania kontraktu na pobór i butelkowanie wody z Wisły. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w ramach pierwszej transzy z Polski miałby wyjechać pół miliona litrowych butelek. Zaproponowane warunki finansowe jawią się podobno jako całkiem atrakcyjne.

  „Takiej wody nie mieliśmy we Francji od czasów średniowiecza. Wielu Francuzów boryka się z ubogą florą bakteryjną, co w dzisiejszych czasach staje się problemem cywilizacyjnym. Wyjałowienie jelit wpływa na obniżenie odporności, słabsze samopoczucie i ryzyko różnych chorób. Stosowane powszechnie suplementy i probiotyki niewiele pomagają. Potrzeba nam prawdziwej bomby bakterii o zróżnicowanej charakterystyce.” – mówi przedstawiciel francuskiego resortu zdrowia.

  Z optymizmem i dumą do sprawy podszedł prezydent stolicy. Cieszy się, że Warszawa zyskuje na znaczeniu i że unikalne walory wiślańskiej wody doceniane są na arenie międzynarodowej. Jak bardzo to odmienne od postawy polityków PIS, którzy z awarii Czajki robią niepotrzebny problem – podaje na swym Twitterze stołeczny Gospodarz.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap