back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Frustracje porzuconej narzeczonej

  Jak się zachowuje odrzucona narzeczona? Ano tak, że zrobi wszystko by Cię oczernić. Tak zatem z jej opowieści wynika, że bijesz matkę staruszkę, kradniesz cegły z pobliskiej budowy, obijasz się w robocie i oszukujesz szefa i współpracowników. Tak mniej więcej wygląda ten scenariusz.

  Podobne scenariusze możemy obserwować w polityce. Porzuconą narzeczoną na politycznym poletku okazują się w obecnej chwili politycy Porozumienia. Uskuteczniają wycieczki do rozmaitych mediów i żalą się na pozostających w Zjednoczonej Prawicy polityków i jej rząd. Kółeczko zrobił już Jarosław Gowin, który narzeka na Polski Ład, którego założenia jeszcze nie tak dawno podpisywał w blasku fleszy w towarzystwie Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobro. Teraz czas przyszedł na jego podopiecznego Michała Wypija.

  “Czy ktoś pamięta jeszcze partię Porozumienie, która jest daleko niż mniej od błędu statystycznego” zapytała tytułem wstępu do rozmowy dziennikarka “Sedna Sprawy”. Zachęcony wprowadzeniem Michał Wypij swą frustrację przelewał na wszystkich. Oberwało się kolegom, którzy postanowili nie kontynuować drogi z panem Wypijem, politykom Zjednoczonej Prawicy oraz kierownictwu rządu. Były zapewnienia wcześniejszych wyborów i puszczanie oczka do opozycji. Może któreś z opozycyjnych ugrupowań przytuli odtrąconą pannę mimo, że zaufać to jej raczej nie można, a za pięknym uśmiechem kryją się zdradliwe kły, które pokąsają, gdy tylko zwietrzą okazję by coś dla siebie ugrać.

  Żałosny to był występ i nawet komentować się nie chce. Podobnie myślą internauci, tylko ich myśli muszą pozostać ocenzurowane, bo jak pisze jeden z nich: “Jakbym napisał co myślę o tym człowieku, dostałbym bana na TT.”

  Tak to już bywa z porzuconą panną. Trzeba ataki histerii przeczekać, bo i tak nikt jej narzekań na poważne nie weźmie. Tylko czy po tym ujadaniu znajdzie się jeszcze odważny, by pannę przytulić. W końcu i jego może spotkać taki koniec.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap