back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Gdzie są media!

  W Polsce mamy prawie 38 milionów ludzi w tym uprawnionych do głosowania jest 30 milionów. Podczas wczorajszych występów teatrzyku największej opozycyjnej partii w okienku pokazującym ilość obserwujących w szczycie było 900 osób. Jakiż niewdzięczny jest elektorat, że postanowił zlekceważyć aktorskie umiejętności Tomka, Radka i Borysa. Borys Budka za wszelką cenę chce obronić swoją posadkę, a pomysłom nie ma końca.

  Zaczęło się od ogłoszenia programu „Koalicja 276”. Gimnastykował się Budka przed ekranem pokazującym grafikę, jak cała opozycja od Lewicy poprzez PO i PSL po Konfederację, jednoczą się i wspólnie osuwają PiS od władzy. Nie wziął tylko pod uwagę, że należałoby o upublicznieniu pomysłu powiadomić przyszłych koalicjantów. W związku z tym pomysł umarł szybciej niż się narodził i nikt już nie pamięta o „Koalicji 276” oprócz wyzłośliwiających się dziennikarzy.

  Osłabić należało też kontrkandydata do fotela, Trzaskowskiego. W związku z tym przewodniczący Budka udał się do radia i ogłosił, że ten ruch Trzaskowskiego, to był taki żarcik wyborczy na potrzebę chwili i nie ma już o czym mówić. W domyśle, niech się Trzaskowski dalej zajmuje psuciem Warszawy, na psucie PO jest jeszcze dla niego za wcześnie.

  Kolejne akty rozpaczy, to konferencje programowe, gdzie głównym bohaterem wydarzenia jest Budka. Były o zdrowiu i o czymś tam jeszcze. Mamy prawo nie pamiętać, tak jak już wygumkowali te wydarzenia wszyscy pozostali Polacy, do których zapowiedzi dotarły. Wczorajsza odsłona, jak już pisaliśmy zgromadziła przed ekranami laptopów w porywach 900 osób. Przed ekranami laptopów, bo żadna z telewizji nie chciała tracić czasu antenowego na rozpaczliwe chwytanie się koła ratunkowego przez Budkę w asyście Sikorskiego i Siemoniaka.

  Tematy powoli się kończą, a Polska 2050 Szymona Hołowni już nawet nie depcze po piętach PO pod przywództwem Budki, a galopuje do przodu umacniając się na drugim miejscu w sondażach. Konferencje programowe PO nie interesują nawet członków PO, których jest 32 tysiące, a TVN24 i inne sprzyjające PO media skupiają swoją uwagę na modelowym systemie szczepień w Polsce, lekceważąc wiekopomne wydarzenia Budki.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap