back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Giertych na Prokuratora Generalnego a koperty Grodzkiego pożółkną

  Ups!, zrobiło się niebezpiecznie. Marszałek Grodzki z uwagą śledzi nasze felietony. Nikt mu jeszcze nie zwrócił uwagi na ostatni akapit naszego felietonu. Skoro wiedza marszałka na temat charakteru naszej bazgraniny jest mierna, to nie dziwi, że wziął sobie do serca nasze przewidywania, że mecenas Giertych szykowany jest na Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego w jednym.

  Marszałek w objeździe, chwali się pozyskaną od nas wiedzą i zapowiada tą wiekopomną chwilę , gdy Giertych będzie bezpiecznie mógł wrócić z Italii, gdzie ukrywa się przed obecnym Prokuratorem Generalnym i objąć tekę ministra z prokuratorem i wycofać zastrzeżenia prokuratury wobec marszałka Grodzkiego. Kolejnym zadowolonym z takiego obrotu sprawy jest senator Gawłowski. On także skorzysta na takim obsadzeniu stanowiska Prokuratora Generalnego. „Święta” trójka jak się patrzy.

  Nie rozumiemy tego zdziwienia i sarkazmu internatów, którzy od samego rana komentują personalną propozycję Grodzkiego. „Marszałek Senatu i członek Zarządu Krajowego PO Tomasz Grodzki stwierdził, że kolejnym Prokuratorem Generalnym powinien być Roman Giertych. To by była „niezależna” prokuratura. Zarzuty wobec Grodzkiego i Giertycha zostałyby natychmiast wycofane, a Bruksela byłaby zachwycona” – pisze dziennikarz Patryk Osowski. „Giertych na prokuratora generalnego, Lis na prezesa TVP, Szubartowicz szefem Wiadomości… i pyk 3 kadencje PiS i potem będą jeszcze pytać „Jak to możliwe, to pewnie się sprzedali ludzie za 500+” – dodaje Łukasz Pawłowski. „Roman Giertych na Prokuratora Generalnego? Poważnie, Platformo? Czy Wy nie tylko nie chcecie pozyskać nowych wyborców, ale jeszcze chcecie stracić część obecnych? – pyta Łukasz Rogojsz z Interii. „Odgrzewane kotlety kiepsko smakują w taki upał.” – kulinarnie komentuje Michał Wróblewski z Wirtualnej Polski.

  A My pytamy, czy planowany Prokurator Generalny wytrzyma spotkanie z funkcjonariuszem w mundurze, z którym przyjdzie mu pracować? Nie chcemy, by stan omdlenia trwał permanentnie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/ twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap