back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Głupek Dnia”

  Dziś był taki wysyp niedorzeczności na portalach społecznościowych, że postanowiliśmy, iż każdy z nas do felietonu zaproponuje swojego ulubieńca, nominując go do nagrody „Głupka Dnia”. Włączyliśmy w zabawę nawet nasze graficzki, bo Naczelna zaordynowała zdalną pracę od poniedziałku i będziemy mogli od nich odpocząć. Na ten stan już się cieszymy i kawałek wierszówki udostępniamy naszym paniom.

  Typ Działu Grafiki, to Klaudia Jachira, której zdjęcie z zabawkami na mównicy obiegło internetowy świat. Nasze panie o tym, że posłanka Jachira ma umysł dziecka wiedzą już od dawna. Mają też instynkt macierzyński i ubolewają, że w sejmie jeszcze nie ma piaskownicy i malutka Klaudusia postanowiła przeciwko temu zaprotestować.

  My ekscytujemy się wpisem Bartosza Węglarczyka, dziennikarza onetu. Ten podzielił się swoją troską o rodzinę królewską i żali się na TT: „Schorowany książe Filip otoczony przez tłum paparazzich. Gdzie jest granica moralności”. To przecież ten sam Węglarczyk, który pisał o synu premier Szydło na tym samym portalu kilka godzin wcześniej: „Kiedy syn przydawał się pani premier w tworzeniu wizerunku, media rządowe bardzo chętnie ten wizerunek budowały. Kiedy jest obciążeniem dla władzy, pisanie o nim jest oczywiście szokującym wejściem w prywatne życie.” Panu Węglarczykowi przydałoby się lustro, aby mógł się w nim przejrzeć i zobaczyć jak wygląda hipokryta.

  Krąży także w sieci filmik z urywkiem wywiadu, którego udzielił dzisiaj Grzegorz Schetyna, Beacie Lubeckiej w radio Zet. Dziennikarka zapytała pana Grzesia „Jak sobie radzi Borys Budka w zarządzaniu PO?”. No i mamy winnego spadających słupków sondażowych. Schetyna bowiem bez zastanowienia odpowiedział: „Ma trudną sytuację, bo ma czas pandemii”. Jakaż bezlitosna jest ta pandemia, wkradła się nawet w szeregi największej opozycyjnej partii. Już tylko szczepionka może pomóc.

  Już mieliśmy podzielić się wpisem kolejnego kandydata do nagrody „Głupka Dnia”, gdy weszła Naczelna i oznajmiła, że zapomniany przez nas, naczelny chadek Europy, Donald Tusk obudził się z zimowego snu i buszuje po internetach. I tak Naczelna włączyła się nieświadomie w naszą zabawę nominując Tuska. Tusk umieścił wpis, który jest chyba podsumowaniem jego kadencji: „Okradają własny naród w czasie tragicznej zarazy. Ich rządy przejdą do historii, jako czas hańby. Trzeba to wreszcie głośno powiedzieć.”. Nie będziemy się silili na podsumowanie tego postu. Niech zrobi to za nas minister Maciej Wąsik, który postanowił odpowiedzieć Tuskowi: „Od niepamiętnych czasów złodzieje najgłośniej krzyczą: „Łapaj złodzieja”. Nic się w tych sprawach nie zmieniło. Trzeba to w końcu głośno powiedzieć.”.

  No i kto wygrał?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap