czwartek, 30 listopada, 2023
spot_img
More

  Najnowsze

  Gronkiewicz-Waltz utyskuje na bałagan w Warszawie. Internauci odpowiadają

  Rusza odbudowa Pałacu Saskiego w Warszawie. Napisał o tym na swojej tablicy Arkadiusz Mularczyk: „Rusza odbudowa Pałacu Saskiego! 18 sierpnia 2022 roku na placu Piłsudskiego ruszyły prace związane z przygotowaniem terenu do odbudowy Pałacu Saskiego. Po upadku powstania warszawskiego, w grudniu 1944 roku gmach Pałacu został wysadzony przez Niemców” – napisał i wkrótce doczekał się odzewu od byłej Prezydent stolicy Hanny-Gronkiewicz-Waltz. Ta tak skomentowała wpis Mularczyka: „No to mamy bałagan w sercu Warszawy na długie lata, tak będzie jak na Krakowskim Przedmieściu w 2005”.

  Bałagan to my mieliśmy przez kilka lat rządów autorki komentarza i jej następcy Rafała „Czajkowskiego”. Jednak autorzy komentarzy do postu Gronkiewicz-Waltz są bardziej powściągliwi niż my. Cezary Gmyz podpowiada Gronkiewicz-Waltz: „To ja może Pani wytłumaczę, że w miejscu w którym będzie odbudowywany Pałac Saski nie przebiegają ciągi komunikacyjne. Była prezydent Warszawy powinna to jednak wiedzieć”. Radosław Fogiel prosi o dyskrecję i pisze: „Nie mówcie pani prezydent o rozkopanym Pl. Trzech Krzyży…”. Nauki czytania z ruchu warg poleca Gronkiewicz-Waltz inny internauta: „Warszawa w ogóle nie odczuje tej budowy. Nie ma tam zablokowanych żadnych węzłów komunikacyjnych. W odróżnieniu od inwestycji Trzaskowskiego zaczynającego inwestycje drogowe za aż po wakacjach. Pani się „przejedzie” Puławską i poczyta opinie z ruchu warg kierowców.”.

  My dodamy ponadto, że mieszkańcy warszawskich Sielc będą pozbawieni ogrzewania i ciepłej wody przez pięć dni, bo Trzaskowskiemu nie wyszło, przeprowadzenie robót związanych z linią tramwajową, gdy było ciepło, a Warszawiacy byli na wakacjach.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap