back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Grube ryby

  Graficzki od rana ekscytują się nowym tworem politycznym jakim jest Polska 2050 Szymona Hołowni. Oglądają filmik nagrany przez liderów tej organizacji na Śląsku. Film jest pożegnaniem tej grupy z Szymonem Hołownią i jego stowarzyszeniem. Nasze panie kibicowała Hołowni mimo, że nazwa zawierająca w sobie magiczną liczbę 2050 nie nastraja optymistycznie. Szybko bowiem rozszyfrowały, że w nazwie kryje się dojście Szymona do władzy. Będzie to w roku 2050, a one w tym czasie nie będą już pierwszej młodości i jedyny powiew optymizmu, to 13 emerytura, która być może premier Hołownia im wypłaci. Optymizm jednak gaśnie, gdy przypominają sobie ostatnią wypowiedź senatora Burego, którego złowił Szymon Hołownia. Ta co prawda dotyczyła 500+ i niechęci senatora do programu i podobnie rzecz się może mieć z 13 i 14 emeryturą, którą proponują obecnie rządzący.

  Niestety nie mamy dla naszych graficzek pocieszających wieści. Szymuś bowiem skupia się na łowieniu grubych ryb, które zasiadają w obecnych izbach parlamentu, a małe płotki same usuwają się z organizacji. Tłuste karpie: Bury, Mucha, Gil-Piątek całkiem nieźle funkcjonują na parlamentarnych pensjach i społeczne programy do niczego im nie są potrzebne. Małe płocie, jak szefowie wojewódzkich struktur, już „czarną robotę” podczas kampanii prezydenckiej wykonały i zainteresowaniem lidera się nie cieszą. Nasz dzielny rybak Szymon zarzuca teraz wędkę na grubą rybę, a karaski będą potrzebne dopiero w 2023 roku, gdy rozpocznie się kampania do parlamentu.

  Za 30 lat nasze graficzki będą już bawiły wnuki, a wszystko czego się dorobią zawdzięczać będą jedynie Naczelnej, która od czasu do czasu otworzy portfel na premie i programom społecznym, które proponują obecnie rządzący. Wędkarz rybak zaś nie założy dobrej przynęty, by złowić je na swój haczyk, bo nie pływają w parlamentarnym akwenie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: onet.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap