back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Gwiazdy” TV

  Co robi aktor, gdy przestaje być rozpoznawalny? Jakich forteli używa, by dostać rolę? W obecnym czasie nie ma nic prostszego. Trzeba po prostu znieważyć naszych funkcjonariuszy strzegących granic Polski i Unii Europejskiej.

  Nie tak dawno zrobiła to aktorka Barbara Kurdej-Szatan, którą my kojarzyliśmy nie z nazwiska, a bardziej z twarzy reklamy Play mimo, że nie jest to nasza macierzysta telefonia. Nie będziemy przytaczać jej wpisu w mediach społecznościowych, bo musielibyśmy prawie całą wypowiedź wykropkować. Nie mały problem miała bowiem z tym telewizja, która chciała zapoznać widzów z treścią, a jedno, co mogli oni usłyszeć to ciągłe „pikanie”. Polacy byli oburzeni, ale aktorka zyskała na popularności i wkrótce zapewne zagra w jakiej białoruskiej telenoweli. Już dziś jest gwiazdą programów informacyjnych naszego sąsiada zza wschodniej granicy.

  Tej rozpoznawalności pozazdrościł koleżance aktor Piotr Zelt. On swoją markę buduje na obrażaniu rzeczniczki prasowej Straży Granicznej, Anny Michalskiej. Na facebookowym koncie tak napisał: „Pani „rzecznik” SG, twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS.”. Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu zapewnia, że sprawa wpisu aktora trafi do prokuratury. Zanim jednak ten fakt nastąpi, aktor może mieć pewność, że podobnie jak koleżanka zrobi karierę w telewizji Łukaszenki.

  Czy takiej popularności życzyła sobie para aktorów? Nie wiemy. Wiemy jednak, że my i reszta obywateli RP #MurezmZaPolskimMundurem.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, facebook.pl
  photo by: tysol.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap