back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Heblowanie rolników

  Jest niedziela, nudna niedziela. Niby czas wolny od pracy, ale nie dla Redakcji Cebuli. Jutro Naczelna wraca z urlopu i będzie przegląd naszej harówki podczas jej nieobecności. Oczywiście sprawdzi ostatnie dni i zacznie od tej nieszczęsnej niedzieli, która żadnemu z nas nie jest przyjazną. Nie wiedzieć czemu brakuje nam wartego naszej uwagi tematu. Już prawie byliśmy gotowi się poddać, gdy jeden z kolegów stwierdził: „Jak nie ma o czym pisać, to trzeba sprawdzić profil Sławomira Nitrasa”. I jest! Oczywiście. Poseł Nitras uratował nasze premie!

  Jeszcze pamiętamy jak napędzany czymś fajnym Sławek rozprawiał się z katolikami, których chciałby opiłowywać. Dzisiaj uwaga Nitrasa skupiła się na rolnikach. Na twitterowym koncie jeden z czołowych polityków PO napisał: „Poseł Sawicki jest tylko rolnikiem. I to też zacofanym”. Być może w tym zacofaniu jest dawka prawdy. Gdyby poseł Sawicki zamiast pszenicy i kukurydzy obsiał pole ziarnami konopi zasłużyłby na szacunek u posła Nitrasa. Wtedy byłby tym postępowym, ze wszech miar nowoczesnym. Kukurydza i pszenica są już przecież passe. No i żadna z nich przyjemność.

  Na słowa Nitrasa reagują koledzy Marka Sawickiego. Jarosław Rzepa, poseł PSL napisał: „Poseł Sławek Nitras w nieeleganckich słowach ocenił dziś mojego kolegę Marka Sawickiego. Totalnie się z nim nie zgadzam i najlepiej aby przy najbliższym posiedzeniu przeprosił Marka. Drogi Sławku tak się nie godzi”. „Swego czasu poseł Sławomir Nitras chciał opiłowywać katolików, dziś – w osobie Marka Sawickiego – chyba to samo zaproponował rolnikom. Ciekawe kto będzie następny? Jakieś typy?” – dodał senator Jan Filip Libicki.

  My podzielamy stanowisko ministra Szymona Szynkowskiego vel Sęka, który tak ocenił całe zajście z Nitrasem: „Widzę, że Sławomir Nitras zaczął już piłowanie wewnątrz własnego obozu…Tym razem pod hebel rolnicy”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap