Hejt na marsz

0

11 listopada, wielkie święto Polski Niepodległej. Wiedzą to nawet dzieci. Nie bez przyczyny jest to dzień wolny od pracy. Wolny, by Polacy mogli się cieszyć Polską wolną, niepodległą, demokratyczną. Wielu z Polaków postanowiło ten dzień uczcić biorąc udział w Marszu Niepodległości. Oglądamy migawki w Polsacie i telewizji publicznej. Przemarsz ma zdecydowanie charakter pokojowy. Setki tysięcy ludzi z flagami, race w kolorach biało-czerwonych. Uśmiechnięci ludzie, rodziny z dziećmi. Serce rośnie. Rośnie póki nie postanowiliśmy przełączyć na stację TVN24.

Oddajmy głos mecenasowi Robertowi Smoktunowiczowi. On także zrobił błąd i przełączył na stację „cała prawda całą dobę” i tak skomentował ten fakt na twitterowym koncie: „Wiele już widziałem ale dzisiejszy poziom telewizyjnego ścieku i hejtu TVN24 doprawdy niewiarygodny. Ktoś obcy mógłby pomyśleć, że Polska obchodzi dziś nie Narodowe Święto Niepodległości ale obchody – nazizmu, faszyzmu, nienawiści i wszelakich fobii…”. Stacja TVN24 żyje zatem w jakiejś innej rzeczywistości podobnie, jak redaktor Bartosz Węglarczyk z Onet.pl. Ten jegomość tak widział Marsz Niepodległości: „To jest Marsz Nienawiści. Przerażające obrazy, hejt w czystej formie. A organizuje to państwo polskie. Przerażające.”.

Myślimy sobie, że dobrze iż Donald Tusk postanowił święto Niepodległej Polski obchodzić w Brukseli. Może w związku z tym, nie ujrzą nasze oczy w dniu dzisiejszym, szyderczego wpisu Tuska na twitterowym koncie.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

źródło: twitter.com
photo by: