piątek, 19 sierpnia, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Hejt na marsz

  11 listopada, wielkie święto Polski Niepodległej. Wiedzą to nawet dzieci. Nie bez przyczyny jest to dzień wolny od pracy. Wolny, by Polacy mogli się cieszyć Polską wolną, niepodległą, demokratyczną. Wielu z Polaków postanowiło ten dzień uczcić biorąc udział w Marszu Niepodległości. Oglądamy migawki w Polsacie i telewizji publicznej. Przemarsz ma zdecydowanie charakter pokojowy. Setki tysięcy ludzi z flagami, race w kolorach biało-czerwonych. Uśmiechnięci ludzie, rodziny z dziećmi. Serce rośnie. Rośnie póki nie postanowiliśmy przełączyć na stację TVN24.

  Oddajmy głos mecenasowi Robertowi Smoktunowiczowi. On także zrobił błąd i przełączył na stację „cała prawda całą dobę” i tak skomentował ten fakt na twitterowym koncie: „Wiele już widziałem ale dzisiejszy poziom telewizyjnego ścieku i hejtu TVN24 doprawdy niewiarygodny. Ktoś obcy mógłby pomyśleć, że Polska obchodzi dziś nie Narodowe Święto Niepodległości ale obchody – nazizmu, faszyzmu, nienawiści i wszelakich fobii…”. Stacja TVN24 żyje zatem w jakiejś innej rzeczywistości podobnie, jak redaktor Bartosz Węglarczyk z Onet.pl. Ten jegomość tak widział Marsz Niepodległości: „To jest Marsz Nienawiści. Przerażające obrazy, hejt w czystej formie. A organizuje to państwo polskie. Przerażające.”.

  Myślimy sobie, że dobrze iż Donald Tusk postanowił święto Niepodległej Polski obchodzić w Brukseli. Może w związku z tym, nie ujrzą nasze oczy w dniu dzisiejszym, szyderczego wpisu Tuska na twitterowym koncie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap