back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Hejterka na Campusie

  Nie przebija się w tym roku w mediach, nawet społecznościowych, projekt Rafała Trzaskowskiego. Projekt, który pochłania go bez reszty i nie jest to prezydentura stolicy. To, co zajmuje go bardziej niż być gospodarzem stolicy, to Campus Polska.
  Jak już wspomnieliśmy mało było w tym roku o Campusie. Być może z uwagi na konkurencyjny projekt dedykowany młodzieży Meet Up (ciekawa zbieżność obcojęzycznych nazw), na który postawił Donald Tusk. Jednak spieszymy uspokoić Państwa, do których wiadomość o Campusie nie dotarła. Campus się odbywa i ciągnie się już kilka tygodni. Nie przebijał się zapewne do teraz, bo brakowało w nim takiego kolorytu, jaki zaoferował nam w ubiegłej edycji Sławomir Nitras mówiący o piłowaniu katolików. Do teraz, bo właśnie wczoraj Polskę obiegła informacja, że gościem Campusu będzie Barbara Kurdej-Szatan.

  Tym, którzy już zapomnieli o istnieniu tej aktorki i jej „głównej” roli przypominamy. To jest ta pani, która zasłynęła nazywaniem Straży Granicznej mordercami i mnogością słów uznawanych za przekleństwa we wpisie poświęcony Straży Granicznej. Pani Basia ma opowiadać młodzieży, jak radzić sobie z hejtem, pewnie tym, który sama spowodowała. Czym bowiem był wpis o Straży Granicznej, jak nie hejtem.

  Pani Basia będzie gościem Campusu, a w mediach społeczność komentuje to wydarzenie. Pod informacją o gościu Campusu masa komentarzy. Pani Karolina podpowiada organizatorom: „I Lisa zaproście i Kraśkę. Pierwszy dałby wywiad o molestowaniu i mobbingu w pracy, a drugi o bezpieczeństwie na drodze i płaceniu podatków.” „Ta pani z pozycji hejtera będzie przemawiać jak rozumiem?” – pyta kolejny internauta. „Nie ma to jak zaprosić ”złodzieja” aby omówił techniki kradzieży” – zauważa inny.

  My proponujemy, aby Rafał Trzaskowski zaprosił na Campus sąsiada Łukaszenkę. On podobnie wypowiadał się na temat polskiej Straży Granicznej.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap