back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Hi Rafał, pozdrów Krzyśka

  Uwaga! Uwaga! Ziemia się zatrzymała, rzeki zaczęły płynąć w drugą stronę, rury kanalizacyjne w Warszawie się odetkały. Jaśnie panujący mer stolicy Rafał Trzaskowski rozmawiał z Barackiem Obamą. To absolutnie nie jest wtrącanie się do polskiej polityki byłego prezydenta USA. Tak było tylko w przypadku spotkania Duda-Trump.

  Rozmowa była ponoć telefoniczna i traktowała o demokracji i sojuszu polsko-amerykańskim. Piszemy ponoć, bo świadkami rozmowy nie byliśmy. Czekamy na odtrąbienie wyników tej rozmowy i poinformowanie nas, jaką korzyść będzie miało społeczeństwo Polskie w wyniku tej pogawędki byłego prezydenta USA z niedoszłym prezydentem Polski. Mniemamy, że panu Rafałowi sztab podpowiedział, że Obama już 5 lat prezydentem USA nie jest.

  Jak wynika z komentarzy pod postem z tą wiekopomną informacją, takich kluczowych rozmów odbyło się wczoraj wiele. Miała miejsce między innymi taka: „Dzisiaj rozmawiałem z Kowalskim o drożności kanałów deszczowych w Warszawie. Obaj jesteśmy zaniepokojeni nieuzasadnionymi blokadami odpływu wód opadowych. Zaufanie między nami jest tak wielkie, że stanowi solidny fundament relacji transczajkowskiej”.

  Tego małpowania kampanii Dudy możemy sztabowi Trzaskowskiego pogratulować. Nie zdziwi nas też jeśli jutro zapoznają nas z finałem rozmowy dwóch panów, a brzmieć będzie on mniej więcej tak: „Hi Rafał. Trzymaj się i koniecznie pozdrów Krzyśka Bosaka”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap