back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Hipokryzja i ustawki. Ustawki i hipokryzja

  Ustawki i hipokryzja. Hipokryzja i ustawki. Tak po krótce można scharakteryzować maraton Tuska po Śląsku. Takim wyrazistym przykładem i ustawki i hipokryzji jest historia, którą tak opisał Radosław Fogiel na Twitterze: „Historia człowieka, który zaprosił do domu Donalda Tuska to kwintesencja Platformy Obywatelskiej. Tusk zaproszenie przyjął, zrobił sobie fotki z dziećmi do mediów, a gdy trzy dni później jego gospodarz chciał zadać pytanie, przy aplauzie swoich zwolenników odebrał mu głos.”

  Historia faktycznie przeurocza. Blask fleszy, gdy Donald Tusk odwiedzał kibica Ruchu Chorzów w jego domu. To robi wrażenie na elektoracie, jak blisko Donek jest z wyborcami. W trakcie ustawki widać nie było możliwości porozmawiania, bo gospodarz podążył za Tuskiem do Strzelec Opolskich i zapytał grzecznie, co ze stadionem dla jego drużyny. Tak opisał to Klaudiusz Ślezak z radia Nowy Świat: „Na spotkaniu w Strzelcach Opolskich, Donald Tusk odebrał głos kibicowi Ruchu Chorzów u którego był w domu rozmawiać o stadionie. Ten twierdził, że przyjazd b. premiera to była „PRowa ustawka” i nic nie udało się załatwić. DT uznał, że chce rozmawiać o sprawach Strzelec Op.”.

  Taka jest prawda o hipokryzji i ustawkach w wykonaniu Donka.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, interia.pl

  photo: twitter.com
  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap