back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Hołokryzja?

  Nikt nie mówił, że podczas kampanii II tury będzie miło i przyjemnie. Są tylko pewne różnice. Urzędujący prezydent Andrzej Duda nie zabiega wszelkimi możliwymi sposobami o elektoraty kandydatów, którzy nie przebrnęli przez sito I tury. Rafał Trzaskowski, jego sztabowcy, członkowie PO, sympatycy związani z Koalicją Obywatelską zrobiliby wszystko by pozyskać wyborców Hołowni, Bosaka, czy Kosiniaka-Kamysza.

  O tym, że Hołownia oszukał swoich wyborców już wiemy i współczujemy im. Dzisiejszą wspólną konferencję Trzaskowskiego i Hołowni sponsoruje Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Szymona Hołowni. Nie dziwi nas ten fakt, wszak pieniądze Hołowni były równoznaczne wpłatom na Trzaskowskiego. Chwyt marketingowy się udał. Hołownia swoje 13% zdobył, które w podzięce przekazuje Trzaskowskiemu. Już płaczący z powodu braku pracy Szymek, martwić się nie musi, wszak gdy Rafał wygra, teka ministra w Kancelarii Prezydenta się znajdzie. Po konferencji Trzaskowski cytując fragment z „Casablanki” powiedział: „Myślę, że to początek pięknej współpracy”. Otrzyj Szymku zatem łzy, jak nie teka w Kancelarii, to fucha w ratuszu warszawskim się znajdzie.

  Organizatorzy Marszu Niepodległości zwołali dziś konferencję prasową. Przypomnieli Trzaskowskiemu i jego kolegom, jak byli dotychczas traktowani. Co mówili o nich Trzaskowski „Nie dla faszyzmu w Warszawie”,”Zero tolerancji dla nacjonalistów”, Budka „Trzeba być skończonym idiotą, by 100 lat Niepodległości świętować pod sztandarami zdelegalizowanej przed wojną organizacji wspólnie z nacjonalistami z innych krajów i jeszcze nazywać ich przyjaciółmi”. Nie zapomnieli, że poseł Nitras, dziś najbliższy współpracownik Trzaskowskiego, chciał delegalizacji Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Dziś Stowarzyszenie apeluje do swoich członków i sympatyków, aby nie dali się zwieść politykom Koalicji Obywatelskiej i nie wierzyli wypowiedziom takim, jak to przewodniczącego Budki „Należy odróżnić środowiska skrajne, które niestety 11 Listopada dopuszczały się w mojej ocenie czynów przestępczych. To były bardzo małe grupy osób, których później zachowanie rzutowało na cały Marsz Niepodległości. Przedstawiciele Stowarzyszenia nie wierzą w te „umizgi” i rekomenduje głosowanie na Prezydenta Dudę.

  Szczytem hipokryzji, by zdobyć brakujące głosy dla Trzaskowskiego, wykazała się też Barbara Nowacka, która dzisiaj w Radio ZET mówiła: „My się z Konfederacją nie zgadzamy w wielu rzeczach, ale kiedy widzimy, co się z nimi robi w Sejmie, kiedy zamykany jest mikrofon, nie mogą głosić swoich poglądów, to myślę, że nie na tym polega demokracja”. Tej nagłej skrajności w poglądach pani Nowackiej nie wytrzymała nawet posłanka Razem, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk” i ad vocem na swoim twitterowym koncie zapytała Nowacką: :Których poglądów nacjonalistów masz niedosyt w debacie publicznej? Tekstów Winnickiego o „dewiantach”? Ataków Bosaka na prof, Turskiego? Gróźb Brauna, kto kogo powiesi na latarni? Tak, trzeba odbijać elektorat prawicy – ale nie udając, że falanga to kokardka”.

  Politycy Koalicji Obywatelskie zachowują się tak, jakby Polaków mieli za mało rozgarniętych. To zabieganie o głosy od lewa do prawa, to gigantyczna katastrofa. Naród zapewne nie da się zwieść, by zapewnić panu Budce miękkie lądowanie w Platformie Obywatelskiej.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap