back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Hotel Paradise w Białym Domu

  Wzruszyła nas ta historia. To historia o pewnym przywódcy mocarstwowego państwa, który ledwie oko otworzy, a już sprawdza, czy stacja TVN w Polsce jeszcze nadaje. My ledwie oko otworzyliśmy i je przetarliśmy już tę wiedzę posiedliśmy od niestrudzonego w boju o TVN redaktora Węglarczyka.

  Węglarczyk niedzielny lipcowy poranek poświęcił na to, by uczestnicy Tweetera zapoznali się z pracą Joe Bidena. Wiedzę czerpie z doniesień Onetu, którego jest redaktorem naczelnym. Nasz puszysty redaktor naczelny donosi: „Doradca sekretarza stanu USA: Biden osobiście śledzi sprawę koncesji TVN”. Może redaktor Węglarczyk ma także wiedzę, czy prezydent Joe Biden będzie równie skuteczny, jak przy okazji blokowania Nord Stream 2?

  Internauci komentujący wpis Węglarczyka radzi są z komunikatu. Zainteresowanie wielkiego przywódcy świata stacją TVN świadczyć może wyłącznie o tym, że CNN i BBC mogą się schować. Żadna stacja nie może konkurować z polska stacją TVN. Biden wiedzę o świecie czerpie ze słynącej z „rzetelności” TVN24.

  Wiadomość przekazana przez Węglarczyka zmusza internautów do głębszej analizy tej wiekopomnej informacji. „Ciekawe, czy Dżoł Bajden ogląda jeszcze Warsaw Shore albo Hotel Paradise” – zastanawia się jeden z nich. „Osobiście? Przez peryskop czy wynurza się czasami na powierzchnię tj. do rzeczywistości?” – komentuje kolejny.

  Ciekawe czy między śledzeniem losów bohaterów Hotelu Paradise i wiadomościami TVN24, Joe Biden czyta teksty na onet.pl? Być może jutro tą informacją obudzi nas redaktor Węglarczyk.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap