back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Intelekt i dowcip adekwatny do facjaty”

  Niektórym posłom opozycji należało odebrać dostęp do internetu. Jeśli jest to niewykonalne, to przyjemniej zapewnić im odpowiednią edukację, najlepiej już tą od wieku przedszkolnego, bo ich poziom inteligencji zatrzymał się na etapie „Muchomorków”. Jednym z nich jest niejaki poseł Marcin Kierwiński z Platformy Obywatelskiej i jej Sekretarz.

  Rzeczony Kierwiński chciał dziś zabłyszczeć w mediach społecznościowych. Modnym jest bowiem, by każdy z polityków opozycji wtrącił swoje trzy grosze do tzw „afery willowej”. Jak wszyscy, to i Kierwiński, który na Twitterze dzieli się spostrzeżeniami na własnym poziomie inteligencji: „Zerkacie czasem zza okno? Może tam Czarnek buduje już dla was piękną willę… A nie przepraszam. Nie macie legitymacji PiS.”

  Rzeźbimy coś, by posła nie obrazić, wszak to poseł i ktoś go do tego parlamentu wybrał. Nie udaje nam się, zatem oddajemy głos tym, którzy obserwują konto Kierwińskiego. „A u psychiatry czasem bywa pan?” – pyta pan Łukasz. „Zerkam, nawet teraz. Powiedzieć, że nie radzicie sobie z odśnieżaniem chodników to nic nie powiedzieć. Czuwaj!” – odpowiada pani Justyna, która zapewne jest mieszkanką miasta, gdzie rządzą koledzy pana Kierwińskiego. „A ty na pewno widzisz te kamienice, które oddaliście złodziejom w W-we , a ludzie poszli na bruk lub zostali spaleni jak Jolanta Brzeska!?” – komentuje internauta Andrew. „Intelekt i dowcip adekwatny do facjaty” – ocenia pani Magda.

  My podpowiadamy: ten pan co nie ma lustra niestety jest posłem.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap