back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Internauci radzą Tuskowi, jak odkręcić zawór

  Chcielibyśmy Tuskowi dać spokój zwłaszcza, że po rewelacjach „Wprost” musi się zapewne tłumaczyć dzisiaj kolegom. Jednak miedzy tłumaczeniami troll Tusk siedzi w internecie i prowokuje nas do kolejnego felietonu z jego osobą w roli głównej.

  Dziś Tusk troszczy się o znajomych. Na twitterowym koncie pisze: „U znajomych w mieszkaniu 15 stopni i zimna woda w kranie. Pewnie pilotaż programu pani minister Moskwy na sezon jesienno-zimowy.”. Znajomi chyba równie długo przebywali zagranicą, co Tusk. W wielu miejscowościach od lat jest tak, ze to Wspólnoty Mieszkaniowe decydują o tym kiedy rozpocząć sezon grzewczy. Nic im do tego, jaką temperaturę preferuje Minister Klimatu. Wystarczy zadzwonić do administratora i poprosić, by zawołał fachowca z miejskiego przedsiębiorstwa dostarczającego ciepło. Fachowiec odkręca kurek i jest ciepło. Nie do Ministra Klimatu należy ta czynność.

  Internauci także pochylają się nad wpisem Tuska. „Mieszkanie – czyli jakaś spółdzielnia czy wspólnota. Kto tam rządzi? Wybrani mieszkańcy i władze samorządowe. Z jakiej partii? Tego już można się domyślić. Co ma centralna władza do decyzji spółdzielni, wspólnot i samorządów w kwestii tego kiedy zaczną sezon grzewczy? Powie pan?” – pyta i zarazem podpowiada jeden z nich. „Niech dzwonią do zarządcy, rozumiesz.” – radzi kolejny. „A może wystarczy koledze podpowiedzieć, aby administrator odkręcił zawory. Tak robią Ci co myślą.” – dopowiada pani Aga.

  A my długo myśleliśmy, że pod tym wpisem kryje się jakiś „człowiek bóbr”, który podszywa się pod polityków. Niestety nie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publicza/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap