back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Intratna posada

  Ciekawi jesteśmy jak się czuł były prezydent Aleksander Kwaśniewski, gdy próbował wrócić do polityki. Czy targały nim jakieś emocje? Donald Tusk twierdzi, że jest przygotowany emocjonalnie i mentalnie. Tej deklaracji raczej nie wiążemy z powrotem do kraju i porzuceniem intratnej posady w Brukseli. Kto byłby skłonny zaproponować mu wyrównanie strat finansowych dla posadki senatora, doradcy przewodniczącego Budki, czy spoiwa partii opozycyjnych? No chyba, że jesteśmy w błędzie i emocje targające Tuskiem nie mają z polityką nic wspólnego, a z samym powrotem na łono macierzy. Mentalnie i emocjonalnie trzeba będzie się zmierzyć z nową rzeczywistością i wybrać dla siebie takie miejsce, by kasy na koncie nie ubyło. Mamy zatem dla pana Donalda kilka propozycji zawodowych.

  Zapewne świetnie poradziłby sobie w roli influencera. Zapewne nie miałby problemu ze zgromadzeniem wokół siebie gromadki wyznawców. Swoją aktywność musiałby rozszerzyć poza twitterowe konto. Nie musi być Tik Tok czy YOUTUBE, te kanały zastąpić może z powodzeniem jedna z telewizyjnych stacji komercyjnych. Tusk zostanie ich stałym komentatorem, a pieluchomajtki i maści na wypryski reklamowane przed i po audycji będą szły jak świeże bułki.

  Może też Tusk otworzyć Agencję Pracy Tymczasowej w ulubionej przez niego Republice Federalnej. Będzie wraz z emerytowaną cioteczką Angelą werbował pracowników fizycznych do harówki na plantacjach szparagów lub truskawek. Dwa EURO za godzinę dla delikwenta, piąteczka na spółę z Angelą. Zadowolone będą obie strony. Wystarczy jeden ogłoszeniowy tweet Tuska, a Angeli będzie ciężko znaleźć miejsca u miejscowych bauerów. Skarbona będzie puchła.

  A może zrobić kasę na umiejętnościach zdobytych podczas przewodniczenia Unii Europejskiej. Wśród eurosceptyków znajdą się zapewne tacy, którzy ciężką pracę Tuska wynagrodzą, gdy podzieli się z nimi tajnikami doprowadzenia do brexitu. Brexit, to największe dokonanie Tuska a siły nieprzychylne wspólnocie europejskiej z praktyki, która była udziałem pana Donalda chętnie będą czerpać garściami.

  Jeszcze coś by się znalazło, ale nie będziemy grać na emocjach Tuska.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap