back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Jachira się bawi, a kto posprząta

  Czym ujęła wyborców obecna posłanka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira? Nie wiemy, ale bolejemy nad ich wyborem. Chcielibyśmy choć raz zacytować ją jako głos rozsądku, ale się nie da. Widocznie Platformie Obywatelskiej była potrzebna happenerka w sejmie, bo tylko tym się wyróżnia Jachira.

  Dzisiaj w sejmie Jachira po raz kolejny urządziła happening. Z balkonów dla gości postanowiła rozrzucić atrapy banknotów z nadrukiem „do nauki i zabawy”. Nie skorzystała Jachira z wiedzy zamkniętej w słowie „nauka”. Dla niej zasiadanie w Sejmie, to zabawa, zatem skorzystała na wiedzy z drugiej części nadruku. Ona bawiła się świetnie. Oprócz użycia karteczek w formie konfetti trzeba było jeszcze przejść przez opór straży marszałkowskiej. Dla niej to był wielki fun. Gorzej z tymi, którzy dbają o czystość w pomieszczeniach sejmowych. Pogarda dla pań, które sprzątają w Sejmie była częścią zabawy Jachiry.

  Reakcji opozycji na głupotę i niedojrzałość Jachiry trudno się spodziewać. Internet jednak komentuje. „Efekt bezdennie głupiego happeningu pani Jachiry. Kto ma to sprzątać? Pracownicy Sejmu, bo jaśnie pani poseł ma taką fanaberię? Może Borys Budka wyznaczy chętnych ze swojego klubu?” – napisał rzecznik PiS Radosław Fogiel. „Posłanka Jachira zrobiła to, co umie robić najlepiej… bałagan #TotalnaOpozycja. Swoją drogą, jakiś pracownik Sejmu będzie musiał posprzątać bałagan, który zrobiła Pani Poseł Jachira. Kompletny brak szacunku dla pracy osób, które utrzymują czystość w Sejmie.” – napisał poseł Paweł Lisiecki. „Żenujące przedstawienie w sejmie…” – komentuje poseł Paweł Szramka.

  Pani Marszałek Witek postanowiła ukarać Jachirę. Tylko czym? Czy pani marszałek ma możliwość w ramach kary odesłać, tą panią do przedszkola lub spowodować, by to ona posprzątała bałagan, którego była sprawcą? Taka by była godziwa kara.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap