back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Jacoń-gate” – Robert Górski o Jaconiu i stacji TVN24

  Zawalił się idealny świat naszej opozycji. Robert Górski, popularny w Polsce kabareciarz, zabrał po raz pierwszy głos po rezygnacji z zasiadania na fotelu „Szkła Kontaktowego”. Satyryk udzielił wywiadu redaktor Krystynie Romanowskiej z „Wprost”. Dzisiaj zapewne nie odbiera telefonów, by nie wysłuchiwać żali kolegów, którzy wierzą tylko w jedną prawdę, prawdę stacji TVN24.

  Robert Górski z odwaga mówi o aferze z redaktorem Jaconiem i innym satyrykiem Krzysztofem Daukszewiczem nazywając ją nie inaczej, jak „Jacoń-gate”. „To, że nie przyjął przeprosin, jest czymś skandalicznym, jest to – mówiąc krótko – chamstwo” – powiedział Górski, a dodatkowo dodał: „Pan Piotr Jacoń postanowił nie przyjąć przeprosin i rozpętać monstrualną internetową awanturę w obronie wszystkich mniejszości”. Przy okazji postanowił odkryć prawdę o stacji TVN24. „Moje pytanie brzmi: czym właściwie różni się przekaz, który serwuje TVN24 od tego, co pokazuje TVP Info?” – ocenia satyryk stację.

  Oburzeni symetryści uderzają w Górskiego. „Całkowity odlot Roberta Górskiego.” – pisze Janusz Schwertner, dziennikarz onetu. „TVN24 to nie lustrzane odbicie TVP Info – tu Robert Górski nie ma racji” – broni TVN24 Przemysław Szubartowicz z Interii.

  Górski powiedział to, o czym przeciętny Polak już dawno wie. Ameryki nie odkrył.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap