back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Jacy sPiSkowcy taki sPiSek

  Jak iść w kierunku przepaści? Pokazali nam dziś starzy działacze partii PiS. Jacy spiskowcy taka afera chciałoby się powiedzieć. Nawet nie potrafili się dobrze zamaskować, gdy zjawiali się u wicepremiera Sasina, aby knuć, jak zrzucić z konia premiera i części z nich chlebodawcę Morawieckiego. Ba, nawet ochoczo udzielali informacji dziennikarzowi „Wirtualnej Polski”, który postanowił ich zdemaskować.

  PiS do dzisiaj jawił nam się jako partia jednorodna. Gdy czytaliśmy o różnych frakcjach w PO, gdy Lewica dzieliła się na cząstki i cząsteczki, PiS był nudny w swojej jednomyślności. Co wstąpiło w tych spiskowców ujawnionych przez „Wirtualną Polskę”? Narzekają, że kasy na Krajowy Plan Odbudowy nie ma, zrzucając winę na Morawieckiego. A kto jak nie oni wrzucił Morawieckiemu żabę w postaci Ziobry. Spiskowcy krytykują młodych ministrów w rządzie Morawieckiego m.in. Sobonia i Budę. Mniemać można, że nie chcą dopuścić, by w PiS nastąpiła zmiana pokoleniowa, o co aż się prosi. Drożyzna, kolejna fala COVID, kryzys energetyczny i spadek złotego według starszyzny wpłynie na spadek nastroju Polaków w tym wyborców PiS. Trzeba poszukać winnego, jest pod ręką Morawiecki. Nie przyjdzie im do głowy, że zmiana na stanowisku szefa rządu nie wpłynie na to, że nastrój rodaków się zmieni. Roszady personalne bowiem nie będą miały wpływu na to, że złotówka poszybuje w górę. No chyba, że następca Morawieckiego ma iście robinhoodowski pomysł i będzie po lasach napadał na bogatych, aby biednym do gazu dołożyć.

  Spiskowcy wybrali już następcę Morawieckiego. Ma nim zostać Mariusz Błaszczak, szef od wojska, a od niedawna wicepremier. Zapewne za zgodą zainteresowanego w myśl przysłowia „daj palec, a całą rękę weźmie”. Ten wybór trafnie ocenił internauta, który pod artykułem zostawił taki komentarz: „Ciekawe czy Błaszczak poradziłby sobie z rządzeniem? Może inflację przejechałby czołgiem, Putina wysadził Krabem, a Bajraktarem załatwił covid 19”.

  Spiskować też trzeba umieć. Jak o tajnych naradach mówi cała Polska, to nie wróżymy spiskowcom niczego dobrego.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: wp.pl  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap