piątek, 19 sierpnia, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Jaką lubić flagę? Jaki kupić smartfon?

  Kręcimy się cały czas wokół Warszawy i wielkiej polityki na Wiejskiej. Zapominamy, że w innych zakątkach naszego pięknego kraju też dzieją się ciekawe rzeczy, o których warto wspomnieć. Dziś uderzyliśmy się w pierś i udaliśmy na wycieczkę po naszej pięknej ojczyźnie. Oczywiście z uwagi na nasze wrodzone lenistwo wycieczka jest w obrębie przestrzeni internetowej. Komu by się chciało wsiadać do samochodu, zatankować na stacji ORLEN i przesiedzieć kilka godzin w samochodzie, by dojechać do Opola lub Rzeszowa? Ruszamy zatem w rejs klikając kolejne strony internetowe.

  Zaczniemy od Rzeszowa. Tam przecież teraz tętni życie. Życie wyborcze. Kandydat Fijołek albo Fjołek, zachęca wyborców do postawienia krzyżyka przy jego nazwisku. Tą zachętą miało być podzielenie się z elektoratem sympatią do flagi, flagi Unii Europejskiej. Co tam jakaś nudna biało-czerwona. Na fladze Unii Europejskiej coś się przynajmniej dzieje. Są gwiazdki, które można sobie liczyć, nudząc się na oficjalnych konferencjach. Biało-czerwona jest już passe i Konrad Fijołek odważnie zniechęcał do nie młodych wyborców z Rzeszowa. Ci jednak nie dowierzali i dopytywali, czy oby na pewno kandydat na Prezydenta Rzeszowa się nie myli, a całość dyskusji złośliwie nagrywali swoimi smartfonami. Dzięki nim i my mogliśmy poznać flagowe preferencje Fijołka. My jednak jesteśmy nudni i pozostaniemy przy szacunku do naszych barw narodowych.

  Kolejny przystanek to Opole. W tym mieście troską największą otacza się starszych ludzi. Żeby staruszkom się nie nudziło i mogli skorzystać z takich aplikacji jak Tinder, Wojewódzki Urząd Pracy organizuje szkolenie „SMART Senior”. Program objęto 60 mieszkańców w wieku senioralnym. Na przeszkolenie jednego delikwenta przeznaczono kwotę 11 tysięcy, a mentorem będzie gwiazda TVN Dorota Wellmann. Za taką kasę i z takim prelegentem staruszkowie będą śmigać po smartfonach jak 16 latki. Żałujemy, że nie mieszkamy w Opolu i wiek mamy przedemerytalny. Przydałby się nam taki kursik na obsługę przenośnego urządzenia. Może na kursie posiedlibyśmy wiedzę, jak przyspieszyć funkcjonowanie naszych niezgrabnych paluchów na ekranie smartfona.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, wpolityce.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap