back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Jaskiniowcy czy członkowie sekty. Grabowski o polskim społeczeństwie

  Poczuliśmy się jak zakały. Jak najgorsze ogniwo w globalnym społeczeństwie. Nie ma gorszego na całej kuli ziemskiej. Z Polakami nie da się w przód, bo jesteśmy hamulcowymi i niedługo wrócimy na drzewo, ogień będziemy rozpalali krzesiwem, a za ubranie będzie nam służyła część ciała naszych braci mniejszych, ku rozpaczy europosłanki Spurek.

  Jak możemy mieć inne odczucia, gdy już o poranku budzi nas głos Bogusława Grabowskiego, doradcy Donalda Tuska, który tak mówi o Polkach i Polakach: „Polskie społeczeństwo samo w sobie będzie barierą dla zdrowego, prorozwojowego programu, który podniesie Polskę na wyższy poziom cywilizacyjny”.

  Poruszony został naród tymi słowami. Internauci zadumali się nad słowami Grabowskiego i komentują w mediach społecznościowych jego diagnozę polskiego społeczeństwa. Jan Śpiewak, warszawski aktywista pisze: „Pomyślcie tylko jak wspaniała mogłaby być Polska gdyby nie Polacy”. „Trzeba wymienić społeczeństwo” – radzi jeden z internautów, a inny zauważa: „No wyborcy opozycji to obecnie członkowie sekty”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: 300polityka.pl, twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap