środa, 6 lipca, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Jasnowidz

  No i dorobiliśmy się kolejnego modelu jasnowidza. Być może rośnie konkurencja dla pana Jackowskiego, którego uspokajamy. Nowy model ma para zdolności przewidywania, ale wyłącznie w obszarze krajowej polityki.

  Nowym przepowiadaczem przyszłości w kraju nad Wisłą jest Szymon Hołownia. Przenika on przez ściany na Nowogrodzkiej i już wie, że przedterminowe wybory odbędą się 10 października. W wywiadzie dla Rzeczpospolitej Hołownia mówi: „są bardzo silne przesłanki, że Jarosław Kaczyński taką opcję na poważnie rozważa”. Nie są to plotki, jak zaznacza pan Szymon, bo: „Mam sygnały z trzech regionów, które mówią, że lokalne struktury PiS taki sygnał dostały. Jeżeli mam z potwierdzonego źródła sygnał z Nowogrodzkiej, że taka data w czasie rozmów padła, to muszę to wziąć pod uwagę jako jeden z wariantów możliwych”. Dalszych rozważań jasnowidza Hołowni nie jesteśmy w stanie ogarnąć, bo niby wie, że wybory będą 10 października, informacje ma z wiarygodnego źródła, ale nie wyklucza, że będą one na wiosnę. Być może wszechmogący Hołownia przeniesie październik na wiosnę np w miejsce kwietnia, bo kwiecień przeplata niemalże jak Hołownia sprawdzone informacje.

  Skoro wybory tuż tuż, to trzeba zasięgnąć dyplomatycznej rady u samego guru, który nieopatrznie sprawił, że Hołownia wraz ze swoim ugrupowaniem znalazł się na jednym z wyższych szczebli drabinki sondażowej. I już przewody się grzeją na linii Bruksela Warszawa, by ustalić, czy Tusk da zielone światło dla Hołowni, jako przewodniej siły opozycji, czy też sam zajmie to zaszczytne miejsce. „Utrzymujemy stosunki dyplomatyczne. Natomiast ja po prostu szanuję człowieka, szanuję to, że autonomicznie będzie jakieś decyzje podejmował. Czekam aż je przedstawi, żebyśmy wreszcie wiedzieli, w którą stronę ten projekt „powrót Tuska do polityki” zmierza. Myślę, że to nastąpi niebawem”. – mówi jasnowidz Hołownia, a my nie będziemy powątpiewać w jego przenikliwość, bo jeszcze się chłopak popłacze.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, onet.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap