środa, 6 lipca, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  „Jeśli Pani wyjdzie to zostanę sam”. Bielan moderatorem „Kropki nad i”.

      „Jeśli Pani wyjdzie to zostanę sam”, tak zareagował na emocjonalny występ prowadzącej, gość „Kropki nad i”, rzecznik prasowy sztabu wyborczego Andrzeja Dudy, Adam Bielan. W kolejnej części pan Rzecznik poprosił panią redaktor o wnioski z prowadzonej dyskusji.

      Nam „Cebuli” takie odwrócenie roli bardzo się spodobało. Jakie są preferencje stacji TVN24 chyba wszyscy wiedzą. Jaki jest temperament redaktor Olejnik też wszyscy wiedzą, zatem zaproszenie do programu sztabowca Prezydenta Dudy było krokiem ryzykownym, bo świetnie poradził sobie z prowadzeniem programu. Zabolało panią redaktor m.in. ujawnienie podziękowań Małgorzaty Kidawy-Błońskiej kierowanych bezpośrednio do skandujących wyraz na „ch” (pewna, wstydliwa część męskiego ciała) kierowane do Prezydenta Dudy, podczas uroczystości w Pucku. Trudno było przełknąć informację, że na 13 emeryturę czekało wiele milionów Polaków i równie trudno ten fakt nazwać „kiełbasą wyborczą”. Śliny w ustach redaktorki zabrakło, gdy usłyszała, że na uroczystości podpisania ustawy o emeryturach na sali w Zgierzu znajdowało się kilkaset emerytów, nie zwożonych autobusami, a koszty wynajęcia Sali pokrył Pałac Prezydencki. Rzecznik Bielan wyróżniał się słowotokiem, od czasu do czasu zauważając, że to on jest gościem w programie, jak już każący głos redaktor prowadzącej przebił się przez lawinę wypowiedzi.

      Zdaje nam się, że gdy kolejny raz pan Bielan przyjdzie do „Kropki nad i” zobaczymy taką scenkę: „Dobry wieczór miłym Państwu, z uwagi na fakt, że histeria kobietom nie służy, a mój wrodzony spokój wyprowadza z równowagi, ratując panią redaktor przed zabraniem torebki i wyjściem ze studia, program poprowadzę sam ze sobą i wygłoszę homilię na cześć samego siebie, a jak czasu wystarczy dodam coś jeszcze od siebie”.

      Oby więcej takich gości. Nas rozbawiło, pani redaktor się nie napracowała, może czas zmienić formułę programu?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność..

  źródło: tvn24.pl
  photo by tvn24

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap