Jest program – są sondaże

0

Jeśli ktoś jeszcze twierdzi, że Platforma Obywatelska nie ma programu, to jest w wielkim błędzie. Oni tylko czekali na odpowiedni moment żeby go przedstawić. Szybko Donald Tusk uwinął się w jego konstruowaniu, to prawda.

Tak zatem mamy już 5 pewnych punktów programu:
1. Zamykać szpitale
2. Migrantów wpuścić i zlikwidować granice
3. Katolików opiłować i zepchnąć do podziemia
4. Ścieki wylewać do Wisły
5. Zabrać Polsce kasę z Funduszu Odbudowy

Teraz program trzeba wcielić w życie. Tylko jak zachęcić koalicjantów z opozycyjnej ławki i Unię Europejską do tych rewolucyjnych postulatów. Ciężka robota przed Tuskiem, który już odlicza dni do kolejnych wyborów prezydenckich, chcąc je wygrać i zasiąść na tronie w Belwederze. Będzie się musiał natrudzić Trzaskowski, by pozbyć się męczącej harówki w Warszawie i objąć schedę po Tusku.

Brak zrozumienia dla programu PO płynie od największego sprzymierzeńca Tuska, czyli Komisji Europejskiej. Ustami Rzecznika Komisja Europejska oznajmia: „Sytuacja przy granicy polsko-białoruskiej jest formą agresji na Polskę. To próba instrumentalizacji ludzi dla celów politycznych. KE jest w kontakcie z polskimi władzami.”

Postulaty PO nie trafiają także do ulubieńca Tuska, Władysława Kosiniaka-Kamysza. Ten katolików nie będzie „piłował” i pisze na twitterowym koncie: „Nie może być zgody na piłowanie i wykluczanie ze wspólnoty kogokolwiek tylko dlatego, że ma inne poglądy czy wyznanie. Niby oczywistość, ale jak widać, niestety nie dla każdego.”.

Ścieki w Wiśle, brak pieniędzy z Funduszu Odbudowy i zamykanie szpitali nie spodobało się zaś większości Polaków. Dają upust swojemu niezadowoleniu poprzez sondaże wyborcze. PiS rośnie w siłę, a słowa Grodzkiego i Bieńkowskiej wykorzysta podczas kolejnej wygranej kampanii w swoich spotach wyborczych.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

źródło: twitter.pl
photo by: