back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Język „miłości” posła Treli

  Dużo się mówi dzisiaj o debacie publicznej. To także w kontekście napaści na bura posłów Prawa i Sprawiedliwości. Jeśli liczyliśmy, że te akty napaści zmienią coś, dadzą jakiś impuls do myślenia politykom opozycji, to bardzo się myliliśmy.

  Odpytywany antenie telewizyjnej Jedynki na okoliczność bandyckich napadów na biura poselskie i grożenia ich pracownikom, Władysław Kosiniak-Kamysz potępił je. Rzecznik rządu Piotr Müller zaapelował do polityków o mniej agresji słownej. Niestety nie do wszystkich te apele i akty potępienia docierają. Tomasz Trela poseł Lewicy, tak pisze na twitterowym koncie do wiceministra rolnictwa Janusza Kowalskiego: „Janusz, Ty lepiej uważaj, bo jak Cię rolnicy widłami pomiziają, to będzie boleć, oj będzie.”. Ten wpis, to jak hasło do niezadowolonych z rządu rolników, a tacy też mogą się znaleźć, by z widłami wyskoczyli do człowieka.

  Pana posła odpowiedź na wpis ministra skomentowało kilku uczestników TT. Jednak większość z nich zgodziła się z nami, że jest to nawoływanie do popełnienia przestępstwa. „Opamiętaj się człowieku” – pisze pani Lidia. „Panie pośle, ten wpis to nakłanianie do przestępstwa, to nie może pozostać bez reakcji Prokuratury” – dodaje pani Grażyna.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap