back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Już jest! Jeden punkt programu podnóżka

  Katar i katar. Ten ostatni to z nosa, bo w firmie oszczędności na ogrzewaniu. Z uwagi i na ten pierwszy, a zarazem i na drugi trudno znaleźć coś w polskiej internetowej przestrzeni politycznej. Trzeba było urobić sobie palec przewijając informacje na Twitterze, aby znaleźć jakiś smaczek. Udało nam się to w drugiej połowie inauguracyjnego meczu, bo woleliśmy prace naszego paluszka niż oglądanie dramatu drużyny Gospodarzy.

  I tak podczas drugie połówki spotkania na katarskim stadionie znaleźliśmy ciekawy dialog pomiędzy przedstawicielem Nowoczesnej, a przedstawicielką Lewicy. Gdyby ktoś chciał doprecyzowania, to śpieszymy donieść, że taka formacja polityczna, jak Nowoczesna nadal jest z tym, że stała się głównie tym o czym pisze przedstawicielka Lewicy. Dialog dotyczył programu Nowoczesnej. Na twitterowym koncie przedstawiciel Nowoczesnej z województwa wielkopolskiego, Michał Przybylak napisał: „Miło mi poinformować, że zniesienie absurdalnego zakazu handlu w niedziele od wczoraj oficjalnie znajduje się w nowym programie”. Wczytując się w treść posta oprócz twierdzenia, że Nowoczesna jeszcze jest dodać można, że nawet ma jedne punkt programu. Podobnie chyba myśli Anna Maria Żukowska z Lewicy, która tak postanowiła skomentować wpis Przybylaka: „Chyba głównie do tego sprowadza się Wasz program. Ale to i tak nie ma znaczenia, bo będziecie realizować program PO. Nie jesteście już suwerennym podmiotem politycznym.”.

  Dziękujemy pani Ani, że nie osierociła nas w opinii dotyczącej partii „Nowoczesna”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap