back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Kampanijny schabowy

  Platforma Obywatelska pozazdrościła politykom Prawa i Sprawiedliwości zdjęć ze schabowymi, gdy Ci postanowili w ten sposób zaprotestować przeciwko kotletom ze świerszczy. Widać eksperci od wizerunku partii Donalda Tuska uznali, że schabowy dobrze się sprzedaje i trzeba go włączyć do kampanii wyborczej.

  Tak oto w dniu dzisiejszym media społecznościowe ociekają tłuszczykiem ze schabowego. Zdjęcie ze schaboszczakiem jest dzisiejszym przekazem dnia Platformy Obywatelskiej, jej posłów, szeregowych członków, młodzieżówki. Przy okazji bredzą coś o tym, że schabowego z polskich świń może zabraknąć. Zgadzamy się z nimi, bo jeśli PO wdroży program żarcia szerszeni, karaluchów i świerszczy, to hodowla świń przestanie się opłacać.

  Ten dzisiejszy platformerski schabowy cieszy uczestników internetu. Czy przyniesie punkty procentowe, które pozwolą PO zasiąść za sterami rządu i wprowadzić w życie świerszczowe menu?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap