Kandydaci na trenera

0

W dniu dzisiejszym PZPN zwolnił ze świadczenia pracy trenera Jerzego Brzęczka. Nie podaje informacji, czy w przyjacielskiej atmosferze, ale fakt jest faktem i polska reprezentacja piłki nożnej nie ma na tę chwilę selekcjonera. Zanim prezes PZPN Zbigniew Boniek zabierze głos, a stanie się to we czwartek, media będą spekulowały kto zostanie nowym trenerem kadry narodowej. My postanowiliśmy prezesowi Brzęczkowi też pomóc i zgłaszamy nasze kandydatury.

Małgorzata Kidawa Błońska. Ta kandydatura jest nam najbliższa sercu, bo będzie zapewne „Prawdziwa”. Trenerka będzie przekonana o swojej niewątpliwej kandydaturze. Jest tylko mały szkopuł. Szkopuł w tym, że z trenowania może się wycofać w połowie kampanii o Mistrzostwa Świata, aby zwolnić stołek dla kolejnego trenera.

Tym kolejnym będzie Rafał Trzaskowski. Ten na zimowe zgrupowanie kadry zaprosi piłkarzy na warszawska Pragę. Tam będą mogli korzystać z darmowej krioterapii, która w przygotowaniach jest niezbędna. Krioterapia będzie kilkudniowa, kabinami będą pokoje hotelowe, dopóki Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej nie usunie awarii.

Stawiamy też na trenera Sławomira Nitrasa. On w trakcie treningu naszych dzielnych piłkarzy, przetrzepie im pozostawione w szatni torby. Może znajdzie w nich środki dopingujące, które sam na sobie przetestuje.

Donald Tusk, to trener jak z marzeń. Jak przystało na okres pandemiczny będzie trenował kadrę zdalnie, poprzez media społecznościowe. Musimy być jedynie przygotowani, że jak tylko reprezentacji się nóżka podwinie, to trener Tusk czym prędzej zmieni ją na inną, może bliższą Europie Zachodniej. Następca nie będzie miał łatwo, bo nawet, gdy reprezentacja będzie odnosiła sukcesy na boisku, były trener Tusk nie zostawi na nim suchej nitki, buntując przy tym kibiców.

Prosimy prezesa Bońka, by skupił się na naszych kandydatach, bo dochodzą do nas niepokojące wieści. Jak pisze na twitterowym koncie Michał Korościel, prezenter Eurosportu: „Moim zdaniem Boniek jest już dogadany z Doleżalem.”.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

źródło: twitter.com
photo by: